DİJİTAL BASKI OPERATÖRÜ

DİJİTAL BASKI OPERATÖRÜ

Sürekli / Tam zamanlı - 14/11/2017

DTG DIGITAL TURKIYE

İstanbul(Avrupa)(Esenler)

Firmamız TTS Digital, dijital baskı makineleri alanında lider firmadır ve Türkiye ve Orta Doğu'da DTG Digital makinelerinin ana distributorudur. DTG Digital markası T-shirt, tekstil baskı makineleri ile UV baskı makineleri üretmektedir.

Ekibimize katılmak üzere; dijital baskı makinelerinin showroomumuzda kullanımı ve müşterilere tanıtımından sorumlu olacak, makine hakkında aldığı eğitimleri müşteriye tanıtıcı bilgi olarak aktarabilecek, gerektiğinde müşteriye yerinde teknik destek ve eğitim verebilecek, yeni baskı tasarımları yapabilecek genç, dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

youtube kanalımız için: ttsdigital
instagram sayfamız: ttsdigital

 


Aranan Özellikler


  • Benzer pozisyonda deneyimi olan
  • Adobe Photoshop, Corel draw veya Adobe Illustrator programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen (tercihen daha fazla, çizim ve fotoğraf düzenleme programlarına hakimiyeti olan), 
  • Dijital baskı makineleri hakkında bilgili,
  • Müşteriye yerinde teknik servis verebilecek,
  • Baskı öncesi renk ve ışık ayarlarını yapabilen,
  • Planlama becerilerine sahip,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, 
  • Yaratıcı, yenilikçi, baskı tasarımı yapabilecek,
Son başvuru tarihi
30 Aralık 2017
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Genel Başvuru, İthalat/İhracat, Reklam, Tasarım / Grafik, Üretim / İmalat
Pozisyon
İşçi
Gereklilikler
Deneyim
En az 2 yıl
Eğitim durumu
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Dumlupınar’a yığıldık

Ankara’da trafiğin en yoğun olduğu ana arterlerinden biri olan Dumlupınar Bulvarı’nda(Eskişehir Yolu) yapılaşma tüm hızıyla devam ediyor. 12 kilometrelik mesafede 8 AVM’nin yer aldığı bölgede ofis-konut-AVM projeleri de peş peşe geliyor. Gelecek yıl açılacak Bilkent Şehir Hastaneleri’nin de eklenmesiyle bölgedeki trafik ve nüfus yoğunluğunun katlanması bekleniyor.

15 yılda 7,5 milyon bina dönüşecek

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 15 yıl içerisinde 7,5 milyon binayı dönüştürmeyi hedeflediklerini söyledi.

Gaziantep Belediyesi’nden öğretmenlere ev

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Büyükşehir olarak öğretmenlere yönelik konut projesi üzerine çalıştıklarını belirtti. Şahin, “Öğretmenler mutlu ve huzurlu olursa biz de mutlu ve huzurlu oluruz” dedi.

Yabancıya satış %70 arttı

YABANCILARA konut satışları ekimde 2 bin 677 ile geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 70.9 artarken, bu rakam Ocak-2013’ten bu yana en yüksek seviyeye işaret etti.

ABD'de ikinci el konut satışları beklentiyi aştı

ABD’de ikinci el konut satışları ekimde yüzde 2 artarak beklentiyi aştı ve son 4 ayın en yüksek seviyesini kaydetti.

Evlerde misafire oda kalmadı

Türkiye’nin 7 bölgesinde ev yaşamının nasıl şekillendiğini ortaya koymak üzere Ev Kullanım Alışkanlıkları çalışmasının sonuçları açıklandı.

Yerel dokunuşlar değer kazandırıyor

Ekonominin makro gidişatı, yapısal sorunlar, küresel konjonktür ve politik koşullar hesaba katılırsa özellikle finansman alanında “yokuş çıkacağımızı” söylüyor. 1989’da serbestleştirerek küresel oyuncu olma kulvarına geçtiğimiz kambiyo rejimi, hem dışarıdan hem de içeriden gelen dalgalarla iniş çıkışlı bir deneyim sahibi yaptı hepimizi.

Konutu o söylenti mi etkiledi?

'Evler ucuzlayacak' söylentisi konutu etkiledi, talep potansiyelin altında kaldı...