GAYRİMENKUL DANIŞMANI

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Tam Zamanlı - 22/11/2017

BÜLBÜLLER DANIŞMANLIK&ORGANİZASYON

Antalya - Konyaaltı
 • Kazandıkça artan %50 kadar prim sistemiyle, kısa zamanda yüksek gelir kazanmayı hedefleyen,emlak işinde tecrübeli aktif satış elemanı aranmaktadır. (Çalışma sistemimiz primlidir.)

Aranan Özellikler


 • Kazandıkça artan %50 kadar prim sistemiyle, kısa zamanda yüksek gelir kazanmayı hedefleyen,
 • İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli,
 • Girişimci, vizyon sahibi,
 • Enerjik, hırslı, sabırlı,
 • Eğitime ve kendini geliştirmeye açık,
 • Dış görünümüne önem veren prezentabl,
 • "Sabit bir maaşa talim etmem" diyen
 • Yüksek kazançlar elde etmek isteyen,
 • “Masa başında oturamam; aktif, dinamik bir iş istiyorum” diyen
 • Hedefleri olan
 • Kariyerini gayrimenkul sektöründe yapmak ve devam ettirmek isteyen,
 • Tecrübeli ve çevreyi tanıyan portföyü olan 
 • Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.(Rusça, İngilizce bilen adaylar tercih nedenidir).

Alınacak personel sayısı: 2
Çalışma şekli
Tam Zamanlı
İş alanı
Gayrimenkul Danışmanlığı
Pozisyon
Aktif Satış Danışmanı, Aktif Satış Elemanı, Aktif Satış Görevlisi
Gereklilikler
Cinsiyet
Kadın
Eğitim durumu
İlkokul, İlköğretim, Lise
Deneyim
2-5 yıl

Başvurmak için İlan sayfasına git


Robot psikoloğu olmak ister misiniz?.. İşte geleceğin gözde 50 mesleği

2017’nin sonuna yaklaşırken, birçok dijital yenilik hayatımıza girdi. Bunlar yaşanırken bildiğimiz iş anlayışı da kendini güncelliyor ve yeniliyor. Birçok meslek ya kayboldu ya da kaybolmak üzere. Robotik teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte işimiz tehlikede! Ama öyle bir meslek var ki, işte onu robotlara kaptırmak imkânsız…

'Sinir bozucu meslektaş beyin için harika'

Hemen hemen herkes sorunsuz, huzurlu bir çalışma ortamı ve kafa dengi iş arkadaşları ister. Ancak Hollandalı nöropsikoloji uzmanı Prof. Dr. Erik Scherder, beyin sağlığı için bunun aksini savunuyor.

Biyoteknolojide önemli potansiyel

Gelecekte en çok gelişecek alanlarından biri olarak gösterilen biyoteknolojiye yapılan yatırımlar tüm dünya ile beraber Türkiye’de de çoğalıyor. Nobel İlaç’ın 2019’da faaliyete geçmesi planlanan biyoteknoloji ar-ge merkezinde de 120 kişi istihdam edilecek.

Dünyanın en ilginç 5 işi

Tamam 80’lerde hayal ettiğimiz uzay çağını yaşamıyoruz ama teknolojinin gelişmesi, bilginin çılgınca yayılması, günlük hayatlarımızdaki değişiklikler yüzlerce yeni mesleğin icat olmasına sebep oldu.

İlaç sektöründe istihdam potansiyeli

2010 yılında 31 binin üzerinde çalışan varken istihdam erozyonu yaşayan ilaç sektörü ancak 2015’e gelindiğinde aynı seviyeye ulaştı. Sektörün bugünkü istihdam seviyesi ise 35 bin çalışanın üzerinde. Sektör uzmanları bu çıkışın süreceğini, önemli bir potansiyel olduğunu belirtiyorlar.

İstihdam ‘STEM’i

Yeni nesil mesleklerin en kritik konusu STEM yani Fen (Science), Teknoloji (Technology), Mühendislik (Engineering) ve Matematik (Mathematics) dallarının öne çıkması olacak. Bu alanlarda eğitim alan gençler, hem daha kolay iş bulabilecek hem de ülkelerinin kurtarıcı yeteneklerine dönüşecekler.

Okul öncesi gelecekteki mesleği etkiliyor

Okul öncesi eğitimin uzman isimlerinden Prof. Dr. Ayla Oktay, “0-5 yaş arası, okul öncesi çağı çocuklarının gelişimlerinin en hızlı olduğu dönem. Çocukların gelecekteki mesleği seçmelerinde bu dönemde aldıkları eğitimin rolü büyük. Bu nedenle kurum seçimine dikkat etmek gerekiyor” dedi.

Geleceğin meslekleri bulutta şekilleniyor

Bir yandan robotlar, yapay zekâlar, üç boyutlu yazıcılar diğer yandan devasa bilgi yığınlarının veri analizleri ile ayıklanıp düzenlenmesi ve verilerin bulutta saklanması… Dijital çağ, günümüz ve geleceğimize ait değerleri, şaşırtıcı ölçüde şekillendiriyor ve dönüştürüyor.