İCRA DİREKTÖRÜ

İCRA DİREKTÖRÜ

Sürekli / Tam zamanlı - 24/11/2017

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ

İstanbul(Avrupa)(Bahçelievler)
- Firmalardan/kurum/kuruluşlardan gelecek ulusal proje başvurularının ve İhracatçı Birliklerinden gelecek sektörel proje başvurularının kabulü ve tasnifi,
- Projelerin ilgili düzenlemeler çerçevesinde onay süreçlerinden geçirilmesi için Yönetim Kurulu ve Danışma Kurulu toplantılarının sekreteryasının yürütülmesi,
- Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylanan projelere ilişkin faaliyet ve bütçe gerçekleşmelerinin takip edilmesi,
- TTG bütçesinin yönetilmesi,
- Projeler için TTG bütçesinden yapılacak ödemelerin onaylanması ve takip edilmesi,
- Projelere ilişkin ilerleme raporlarının hazırlanması,

Aranan Özellikler


Türkiye Tanıtım Grubu (TTG), 24 Şubat 2017 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Kanun değişikliği ile kurulmuştur.
İhracatçı Birlikleri tarafından sektörel tanıtım çalışmalarının yürütülmesi amacıyla faaliyet gösteren tanıtım gruplarının yerini almak üzere kurulan TTG, sektörel tanıtımın ötesinde ihracatın geliştirilmesi ve Türk malı algısı ile ülke imajının dünya pazarlarında güçlendirilmesini teminen yürütülecek faaliyetleri koordine edecektir. 

- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
- Proje bazlı çalışmaya yatkın,
- Kamusal çalışma ortamına yatkın,
- Analitik düşünebilme kabiliyeti olan,
- Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
- Ekip çalışmasına yatkın,
- Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
- İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip (ilave dil tercih sebebidir),
- Sonuç odaklı çalışma karakterine sahip, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
- Seyahat engeli bulunmayan,
- Proje değerlendirme, proje yönetimi, kamu sektörüyle ilişkiler, mevzuat, uluslararası alanda pazarlama faaliyetleri, tanıtım, organizasyon alanlarının bir veya birkaçında en az 8 yıl iş tecrübesine sahip,
- Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilen (ilave dil tercih sebebidir)
Alınacak kişi sayısı: (Belirtilmemiştir)
Son başvuru tarihi
22 Ocak 2018
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
İş Geliştirme, İthalat/İhracat, Pazar Araştırma, Pazarlama, Yönetim
Pozisyon
Orta düzey yönetici
Gereklilikler
Deneyim
En az 8 yıl
Eğitim durumu
Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yabancı dil
İngilizce( Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)
Askerlik durumu
Yapıldı

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Fransa okullarda cep telefonlarını yasaklıyor

Fransa, okullarda cep telefonlarını yasaklamaya hazırlanıyor. Fransa Eğitim Bakanı Jean-Michel Blanquer’in yaptığı açıklamaya göre gelecek yıldan itibaren akıllı telefonların okullarda yasaklanması konusunda çalışmalar sürüyor. Uygulama ilk ve ortaokul öğrencilerini kapsayacak.

Erdoğan'dan flaş cep telefonu açıklaması: Mekke'de bile...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizler teknofobik insanlar değiliz. Biz teknolojik ve bilimsel gelişmeler nereden neşet ettiğine değil, niçin kullanıldığına bakarız. Bizim için kıstas, teknolojinin fıtrata aykırı olmamasıdır. Ölçü, dünyanın yok edilmesi için değil imarı ve ihyası yolunda kullanılıyor olmasıdır. Son model telefonu alamadığı için strese giren, suç işleyen kişilere rastlıyoruz. Araç kullanırken gözlerini telefon ekranından ayırmayan milyonlarca insan olduğunu biliyoruz. Dost meclisindeki gönül sohbetlerinin yerini artık sosyal medya tartışmaları aldı. Mekke’de Beytullah’ta, Medine’de dahi insanlar, ibadetle meşgul olmak yerine telefonla vakit geçiriyor." dedi.

Sahte Binbaşının oyunu: Çatışmadayım, faturamı ödeyemedim

BURSA'da, bir bankada çalışan Ş.N.'yi (39) binbaşı olduğunu söyleyerek dolandırıp, parasını alan F.Ö. hakkında yürütülen savcılık soruşturması tamamlandı. Cumhuriyet savcısı, F.Ö. hakkında 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan 3 ile 10 yıl arasında hapis cezası istemiyle Bursa 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açtı. Öte yandan, soruşturma sürerken, savcılığa dilekçe veren mağdur Ş.N.'nin, maddi zararının F.Ö. tarafından tazmin edildiğini belirterek, şikayetinden vazgeçtiği öğrenildi.

Ne olduğunu anlayamadı bile! Cep telefonu elindeyken alev aldı!

Zonguldak’ın Çaycuma yaşayan 38 yaşındaki Sezar Sapmaz’ın 5 ay önce sıfır olarak satın aldığı cep telefonu elinde yanmaya başladı. O anları kızına ait cep telefonuyla kaydeden talihsiz adam, firma yetkilisi ile yaptığı görüşmeyi “Hanımefendi dalga geçer gibi ‘Bizim şirketimiz kusursuzdur. Biz kusursuz çalışırız’ dedi” diye anlattı.

Bir psikolog neden cep telefonlarına aşık olduğumuzu 3 maddede açıklıyor

20 yıl önce hayatımızda bile olmayan cep telefonlarından bugün vazgeçemez hale geldik. Peki ne buluyoruz bu telefonlarda? Bu kadar ilgi sadece çığır açan tasarımlar veya birkaç inç daha büyüyen ekranlar için mi? Söz konusu böyle bir aşk ve bağlılık olduğunda çok daha derinde yatan tatmin duygularının yaşandığını düşünmemek elde değil. Bakalım Amerikalı Psikolog Jaco Hamman konuyu nasıl açıklıyor…

Cep telefonuna ekran koruyucu taktırmak isterken başına gelmeyen kalmadı

İstanbul Mecidiyeköy'de cep telefonuna ekran koruyucu takması için verdiği cep telefoncu telefonunu kopyaladı ve genç kadının başına gelmeyen kalmadı.

İzmir'de korkunç manzara! Kuyruk oldular...

İzmir'in Konak ilçesinde, denizde bir erkek cesedi bulundu. Bölgede kuyruk oluşturan vatandaşlar, polislerin çalışmasını meraklı gözlerle izledi.

Uzmanlar uyarıyor... Tuvalette bunu sakın yapmayın!

Denizli’deki Servergazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlknur Turan, hemoroidden korunmada tuvalette 2 dakikadan fazla kalmamanın önemli olduğunu belirterek, tuvalette kalma süresini uzatacak cep telefonu ve gazete alınmamasını önerdi.