MUHASEBE ELEMANI

MUHASEBE ELEMANI

Sürekli / Tam zamanlı - 23/11/2017

MEŞALE A.Ş.

Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Elazığ, İstanbul(Avrupa), İzmir, Kayseri, Kırklareli(Lüleburgaz), Konya, Samsun, Van, İstanbul(Asya)
* Sektörünün lider firması Meşale A.Ş.' ye ait bölge müdürlüklerinde ön muhasebe işini yapabilecek işinde tecrübeli en az lise mezunu personeller alınacaktır.

Aranan Özellikler


* En az ticaret lisesinden veya üniversitelerin işletme, iktisat, maliye ve muhasebe bölümlerinden mezun
* Muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübeli
* Genel muhasebe ve ilgili mevzuat konularında bilgili, ön muhasebe, fatura, irsaliye, cari hesap, stok takibi yapabilecek
* MS Office programlarına hakim ve muhasebe paket programı kullanabilen
* Dosyalama ve arşivleme hususunda titiz, tertipli
* Takip yönü ve raporlama becerileri gelişmiş
* Askerliğini yapmış
* B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
* 25 - 35 yaş aralığında

Yukarıdaki niteliklere uygun personeller alınacaktır.
Alınacak kişi sayısı: (Belirtilmemiştir)
Son başvuru tarihi
21 Ocak 2018
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Muhasebe
Pozisyon
Eleman
Gereklilikler
Deneyim
3 - 10 yıl
Eğitim durumu
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)
Askerlik durumu
Yapıldı

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Market devinin 400 milyon TL'lik gayrimenkulleri bankalara geçiyor

Yaşadığı mali sıkıntı sonrası mahkemeden konkordato talebinde bulunan Ankaralı Makro Market ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Şirket, 220 milyon lira alacağı olan 9 banka ile masaya oturdu. Varılan anlaşma sonrası Makro’nun Türkiye genelindeki, aralarında 4-5 AVM’nin de olduğu 115 gayrimenkulü bankalara geçiyor. Şirket, 3 yıl içinde borçlarını ödediği taktirde, söz konusu gayrimenkullerini geri alabilecek.

Yol kazasına karşı düzenleme şart

GAYRİMENKUL sektörü temsilcileri sektörde yaşanan sorunların çözümü için yasal düzenleme talep ediyor.

Gayrimenkulün liderlerine ödül

GAYRİMENKUL sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan Real Estate Stars Ödülleri sahiplerini buldu.

İşte, ‘Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri’

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, yıl sonunda 2016'ya göre konut satışlarının yüzde 6-6,5 artacağını belirterek, "Sektörde kötüye giden bir şey yok, fazlasıyla iyiye gidiyor. Karlılıkta bir düşüklük var ve rekabet yoğun ancak sektörün geleceği sağlam." dedi.

Özhaseki'den deprem uyarısı: Raporlar bizi korkutuyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “Bilim adamları İstanbul'da 2030-2040 arasında büyük bir depremin yaşanacağını, öte taraftan İstanbul için 7 şiddetinde bir depremin olacağını söylüyorlar. Bunların hepsini bilerek bizim bir şeyler yapmamız lazım. İstanbul için, gerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin gerek TBMM’nin hazırladığı raporlar bizi korkutuyor. Bu iki raporda riskli yapı ve kullanılamayacak hale gelecek konut sayısı 600 bin olarak veriliyor. Ölü sayısını söylemek istemiyorum. Onun için bizim bir an tedbir almamız gerekiyor.” dedi.

Az kata yoğun ilgi

GAYRİMENKUL şirketi Nef’in İstanbul Çekmeköy’de Fiba Holding’e ait arsada hayata geçirdiği konut projesi Nef Çekmeköy yoğun talep gördü.

Faizleri sıfırladı

Artaş İnşaat, 941 konutluk Avrupa Konutları Başakşehir projesinde yeni bir kampanya başlattı. Teslimine hazırlanan projede yüzde 5 peşinatla 60 ay sıfır faiz imkânı da sunuluyor. Mega yatırımlara komşu projede daire fiyatları 623 bin liradan başlıyor.

2.5 milyar TL'lik yatırım hamlesi

Bugüne kadar 6 binin üzerinde konut inşa eden Fuzul Grup, önümüzdeki sene sonuna kadar 2.5 milyar TL’lik daha yeni yatırımı devreye almaya hazırlanıyor. Şirket, 2018 başında yine Başakşehir’de 10’uncu konut projesine başlamayı planlıyor.