OPERASYON DESTEK ELEMANI

OPERASYON DESTEK ELEMANI

Sürekli / Tam zamanlı - 21/11/2017

GLOBAL TESTİNG

İstanbul(Avrupa)(Bahçelievler)

Aranan ÖzelliklerGENEL NİTELİKLER

Eğitim sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Şirketimize, kurumsal firmaların Sınav / toplantı organizasyonları alanında görev alacak organizasyon yeteneği yüksek prezentabl operasyon yardımcısı alınacaktır.
 • Etkinlik yönetimi alanında kendine güvenen
 • İyi derecede ingilizce bilgisi olan TOEIC skoru tercih sebebidir.
 • Askerlik ile ilişiği olmayan
 • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan ve esnek çalışma saatlerine uyumlu
 • Temsil yeteneği güçlü,dışa dönük
 • Prezantabl
 • Ekip içerisinde uyumlu
 • MS Ofis programlarına hakim
 • Diksiyonu düzgün,yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli
 • Aktif araç kullanabilen
 • Sigara içmeyen
İŞ TANIMI
 • Yurtiçinde Eğitim kurumlarının sınav, toplantı eğitim, vb. konularda koordinasyonu sağlayabilecek, söz konusu işlerde öncesi, sırası ve sonrasındaki tüm süreçleri gerçekleştirerek yönetebilecek.
 • Organizasyonun başından sonuna kadar ki tüm süreçte hizmet alanlar ile proje ekibi ve işbirliği yapılan kurumlar arasında gerekli şekilde iletişimi sağlamak.
 • Şirketin çalışma esaslarına uyum sağlayarak bilgi akışının etkin bir şekilde yapılmasını sağlamak


Alınacak kişi sayısı: (Belirtilmemiştir)
Son başvuru tarihi
15 Aralık 2017
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Eğitim
Pozisyon
Orta düzey yönetici
Gereklilikler
Deneyim
En çok 8 yıl
Eğitim durumu
Üniversite(Mezun)
Yabancı dil
İngilizce( Okuma : İyi, Yazma : İyi, Konuşma : İyi)

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Bu model bilgisayarları kullananlar dikkat!

ABD merkezli Hewlett-Packard (HP) şirketinin ürettiği bazı dizüstü bilgisayarlarda, klavyede yazılan her şeyi kaydeden gizli bir yazılım olduğu ortaya çıktı.

HP bilgisayarlarda büyük tehlike

HP bilgisayarlarda keşfedilen yeni bir güvenlik açığı kullanıcıların bilgisayarında yazdığı her şeyin kaydedilmesine neden oluyor. Şirketin 500'ü aşkın bilgisayar modelinde keşfedilen bu dev güvenlik açığı yayınlanan yeni bir güncelleme ile kapatıldı; ancak bu güncellemeyi indirmeyenler için sorun devam ediyor.

Windows için yeni tehdit: Chrome OS

Dünya'nın hemen her köşesi açık ara farkla Windows kullanıyor. Ama tek bir yerde Windows için tehlike çanları çalmaya başlıyor!

Laptoplarda yeni dönem: Kapağı otomatik açılacak!

Google'ın bir sonraki taşınabilir bilgisayarı, arttırılmış güvenlik önlemleri ile donatılmış ve "otomatik" açılabilen bir kapağa sahip olacak!

1983’ten beri hayatımızdalar: Bilgisayar virüsleri

Dijital cihazları hedef alan virüsler, artık yaşadığımız çağın olağan bir gerçeğine dönüşmüş durumda. Ancak 1983’ten önce böyle bir kavram yoktu. ‘Bilgisayar virüsü‘ adını ABD’li matematikçi ve bilim adamı Professor Len Adleman'a borçluyuz. Adleman, ‘bulaşıcıdır ve çoğalır‘ tespitini yaptıktan sonra bu ismi koymaya karar veriyor.

Çocukların bilgisayar sevinci

Kocaeli’nde her yıl 6’ncı sınıf öğrencilerine dağıtılan dizüstü bilgisayarlardan bu sene, yaklaşık 41 bin öğrenci yararlanacak.

Dünyanın en hızlı bilgisayarı yine Çin’den

Çin, dünyanın en hızlı bilgisayarı sıralamasında birinciliğini korudu

Dünyanın en ilginç 5 işi

Tamam 80’lerde hayal ettiğimiz uzay çağını yaşamıyoruz ama teknolojinin gelişmesi, bilginin çılgınca yayılması, günlük hayatlarımızdaki değişiklikler yüzlerce yeni mesleğin icat olmasına sebep oldu. Yüzlerce farklı danışmanlık alanından, teknik bir sürü meseleyi çözen meslek dalları çıktı ortaya. Hepsi saymakla bitmez ama sizler için enteresan 5 mesleği derledik.