OYUNCU

OYUNCU

Dönemsel / Proje bazlı - 15/11/2017

LİONS AJANS

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul(Avrupa)(Avcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Bahçelievler, Beşiktaş, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Eyüp, Eminönü, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Mimarsinan/Büyükçekmece, Sultangazi, Arnavutköy, Başakşehir, Esenyurt), İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli(İzmit), Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Sakarya(Adapazarı), Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Zonguldak, Aksaray, Bartın, Düzce, İstanbul(Asya)(Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Çekmeköy, Ataşehir, Sancaktepe)

Aranan Özellikler


Ramazan Durmuş tarafından 2008 yılında temelleri atılan LİONS AJANS uluslararası bir kuruluş olmanın verdiği sorumlulukla ülkemiz adına birçok başarılı projenin altına imzasını atmıştır.

Ayrıca yılların verdiği deneyimle birlikte birçok tanınmış ekran yüzünün de menajerliğini yürütmekte olan LİONS AJANS aynı zaman da yurt dışındaki yapım şirketleri ile de anlaşmalar yaparak her geçen gün ağını genişletmeye devam ediyor.

Eğer siz de kendinize bir şans vermeye hazır hissediyorsanız, neden olmasın!

LİONS AJANS profesyonel ekibi sizleri bekliyor.

ANLAŞMALI YAPIMLAR
*DİRİLİŞ ERTUĞRUL
*ÇUKUR
*Fİ-Çİ-Pİ
*UFAK TEFEK CİNAYETLER
*KALP ATIŞI
*BÖRÜ
*SÖZ
*İSİMSİZLER
*SAVAŞÇI
*EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ
*İSTANBULLU GELİN
*YENİ GELİN
*DOLUNAY
*FATİH
*ARKA SOKAKLAR
*OĞLUM
*KANATSIZ KUŞLAR
*TÜRK MALI
*GÖRÜNEN ADAM
*MASUM
*VATANIM SENSİN
*AŞK VE MAVİ
*ÇOCUKLAR DUYMASIN
*DELİ GÖNÜL
*ŞEVKAT YERİMDAR
*NEREDESİN BİRADER
*KIRGIN ÇİÇEKLER
*KUT'ÜL AMARE
*BİZİM HİKAYE
*RÜYA
*GAZİNO
*SEVEN NE YAPMAZ
*KALP ATIŞI
*VER ELİNİ AŞK
*BU SAYILMAZ
*CENNETİN GÖZYAŞLARI
*SİYAH İNCİ
*SANA KALBİMİ VERDİM
*ARAS
*KATALOG MODELLİĞİ
*TESETTÜR MODELLİĞİ VE MANKENLİĞİ
*MANKENLİK
*ÇOCUK MODEL VE OYUNCULUĞU
*ELİF
Ve birçok reklam ve sinema projesi ile çalışmaktayız.

İş Tanımı ve aranan özellikler;

  • Deneyimli Veya Deneyimsiz,
  • Kendine Ve Yeteneğine Güvenen,
  • Hobi Olarak Gördüğü İşten Ek Gelir Elde Etmek İsteyen,
  • Oyunculuk Alanında Yer Almak İsteyen,
  • Sosyal İlişkileri Kuvvetli,
  • Set Alanında Ve Çekim Esnasında Sorumluluk Sahibi Olabilecek,
  • Ajansımızı Her Alanda Başarı İle Temsil Edecek,
  • Her Yaş, Şehir Ve Tipten,
  • Yeni Ekran Yüzlerine İhtiyacımız var.
  • Eğer siz de kendinize bir şans vermeye hazır hissediyorsanız, neden olmasın!

LİONS AJANS profesyonel ekibi sizleri bekliyor.


Alınacak kişi sayısı: (Belirtilmemiştir)
Son başvuru tarihi
13 Ocak 2018
Çalışma şekli
Dönemsel / Proje bazlı
Bölüm
Akademik, AR-GE, Arşiv / Dokümantasyon, Bakım / Onarım, Bilgi İşlem, Denetim/Teftiş, Depo / Antrepo, Dış İlişkiler, Eğitim, Finans, Genel Başvuru, Güvenlik, Haberleşme, Halkla İlişkiler, Hizmet, Hukuk, İdari İşler, İnsan Kaynakları, İş Geliştirme, İthalat/İhracat, Kalite, Kredi, Lojistik, Mimarlık, Muhasebe, Mühendislik, Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi, Müşteri İlişkileri, Mütercim Tercümanlık, Nakliye, Operasyon, Organizasyon, Pazar Araştırma, Pazarlama, Personel, Planlama, Program, Reklam, Ruhsatlandırma, Sağlık, Satınalma, Satış, Sekreterya, Sigorta, Sistem, Spor, Tasarım / Grafik, Taşıma, Tedarik Yönetimi, Teknik , Teknikerlik, Teknisyenlik, Teknoloji, Turizm, Ulaştırma, Üretim / İmalat, Yiyecek ve İçecek, Yönetim
Pozisyon
Eleman
Gereklilikler
Deneyim
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim durumu
İlk Öğretim(Öğrenci), İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Askerlik durumu
Yapıldı, Yapılmadı, Muaf, Tecilli

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Üniversite öğrencilerinden uluslararası proje başarısı

Düzce Üniversitesi Teknolojisi Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisi Oğuzhan Çevik ve Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisi Mustafa Güzel’in geliştirdiği “Studentjob” adlı proje, IT Challenge 2018 yarışmasında 204 proje arasına seçildi.

Mobil Refakatçı projesine TÜBİTAK’tan ödül

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden Dilara Görmez ve Sema Küle’nin geliştirdiği ”Mobil Refakatçı” projesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından ödüle layık görüldü.

Yazmanın kodunu öğreniyorlar

Yazı yazma uğraşını geliştirmeye yönelik planlanan ve harflerin kodlamasıyla oluşturulan ‘YazArı’ adlı proje, Arı Okulları’nda yürütülmeye başlandı.

Bu gençlerde ‘iş’ var

Vizyoner üniversite öğrencilerine iş dünyasının deneyimlerinden faydalanabilecekleri bir süreç sunan iş fikri yarışması TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2011 yılından beri düzenleniyor. Geçen yılki yarışmaya Türkiye genelinde 73 il 152 üniversiteden 3.700’ü aşkın genç girişimci 1.426 projeyle başvurmuştu. Yarışmada yıllardan beri bazı projeler öne çıkıyor ve dereceye giriyorlar. Peki, bu başarı yarışmanın ardından da devam ediyor mu? Önceki yılların dört başarılı ekibiyle bugün ne yaptıklarını konuştuk.

MEBİM 147 Projesi Avrupa’nın ilk 8’inde

Kamu İletişim Merkezleri projeleri kapsamında European Call Center Management Association tarafından her yıl düzenlenen ‘Avrupa İletişim Merkezi ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’ kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘MEBİM 147’ projesi ilk 8’de yer aldı.

Galatasaray Lisesi’nin 50 ve 75’inci yıl mezunlarına ‘berat-madalya’ verildi

Galatasaray Eğitim Vakfı’nın düzenlediği 50’nci ve 75’inci yıl mezunları Berat-Madalya töreni 3 Aralık’ta Beyoğlu’undaki lisede gerçekleşti. Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç, “Vakıf olarak 36 yılda 450 milyon dolarlık para toplandı. Bu parayla 240 proje yapıldı, 5 bin 908 çocuğumuza yatılı bursu verildi” dedi.

İstanbul'da geri sayım... Havadan görüntülendi

Türkiye’nin en önemli projelerinden olan İstanbul'un Yeni Havalimanının uçaktan çekilen görüntüler ile son durumu gözler önüne serildi. Çekilen görüntülerde ana terminal binasının büyük oranda bittiği, uçak pistlerinin de tamamen ortaya çıktığı gözüküyor.

Etkili öğretmenleri gözünden anlayacaklar

ODTÜ koordinatörlüğünde başlatılan proje, öğretmenlerin etkili ders anlatma becerilerinin göz hareketlerini izleme teknolojisi ile tespit edilmesini sağlayacak. Proje kapsamında Türkiye, İtalya ve Litvanya’daki öğretmenlerin göz hareketleri özel gözlüklerle kaydedilip analiz edilecek.