REKLAM SATIŞ YÖNETİCİSİ ADAYI

REKLAM SATIŞ YÖNETİCİSİ ADAYI

Tam Zamanlı, Dönemsel, Sözleşmeli - 19/09/2017

MEDA İNTERAKTİF MEDYA REKLAM BİLİŞİM HİZMETLERİ

Kocaeli - Gebze, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu
 • Meda interaktif medya reklam bilişim hizmetleri, 2015 yılında 15 yıllık bir mesleki birikimlerle, müşteri ihtiyaçlarını geleceğe yönelik yeniliklerle çözme prensibinden yola çıkarak kurulmuştur.İlk 5 yılda yurtiçi sonrasında yurtdışı yapılanması ile global hedefleri olan bir yapılanmayı hedeflemektedir.
 • Bu amaçla; Uzun vadeli, geleceği ve kazancı Reklam, Bilişim ve İletişimde gören, bu alanda mevcut projelerimizi tanıtırken biryandan da müşteri ve teknolojik gelişimlere uygun projelere üreterek geliştirebilecek yenilikçi çalışma arkadaşları ile yoluna devem etmeyi hedeflemektedir.
 • Aşağıdaki sektörel başlıklarda deneyimli protföy sahibi veya kısa zamanda portföy oluşturabilecek,
 • Azimli, çalışma agresifliği olan, yenilikçi arkadaşlar aramaktayız.
 • En az 3 yıl sahada satış ve musteri ilişkilerinde başarıları olan yetkınlığe ve bu yetkınlığı yonetıcılığe taşıma ideali olan
 • Hedef odaklı, disiplinli ve işini aktif hayatta seven;
 • Portal sitemize & reklam satış yetkili adayı alınacaktır.

Aranan Özellikler


 • Mobilya & Dekorasyon Metal & Makina Yapı ve İnşaat Malzemeleri Otomotiv & Havalandırma  sektörel başlıklarda Portföy sahibi veya kısa zamanda portfoy oluşturabilecek 
 • Disiplinli, Yeni insanlar, Firmalar ve oluşumlarla iletişimi ve Aktif çalışmayı seven, 
 • Fuarlar , Organizasyonlar, Etkinlikleri fırsata çevirebilen,
 • Sabit gelirle yetinmeyip, geliriniz artırarak çeşitlendirerek özgün bir kazanç hedefleyen,
 • Sebepler ve bahanelerden öte, gerçekler ve sonuçlarla ilgilenen,
 • Uzun vadeli çalışmayı düşünen ulusal ve uluslararası ihtiyaçlara yönelik projeler geliştirip yönetebilen
Çalışma şekli
Tam Zamanlı, Dönemsel, Sözleşmeli
İş alanı
Gazete - Dergi, Fuar, Bilgi Teknolojileri, Reklam, Satış - Pazarlama, Tanıtım Elemanı, Yayın, İnternet
Pozisyon
İnternet Reklam Yöneticisi, Reklam Danışmanı, Reklam Grup Lideri, Reklam Satış Yöneticisi, Reklam Ve Halkla İlişkiler Uzmanı
Gereklilikler
Cinsiyet
Farketmez
Yaş
20 - 45 arasında
Eğitim durumu
Ön Lisans
Deneyim
2-5 yıl

Başvurmak için İlan sayfasına git


Çağrı merkezi pazar büyüklüğü 5.1 milyara ulaştı

Çağrı Merkezleri Derneği, 2017 Türkiye Çağrı Merkezi Sektörü pazar verilerini açıkladı. Rapora göre pazar büyüklüğü 2017’de yüzde 13,3 büyüyerek 5,1 milyar TL’ye ulaştı.

Önce burs sonra iş

Kahramankazan Sanayici ve İş Adamları Derneği, ilçede eğitim gören öğrencilere önce burs, mezun olduktan sonra da iş verecek.

1 milyon yeni iş

Haziranda işsizlik oranı geçen yıla göre değişmedi ve yüzde 10.2’de kaldı. Ancak, hem işgücüne katılım hem de istihdamda rekor var. 28.7 milyon kişi istihdam edilirken 1 yılda yeni yaratılan iş 1 milyon 52 bine ulaştı.

İş görüşmesi

Wellness eğitmeni Ece Vahapoğlu, eylülün son haftası başlayacak ve 21 gün sürecek sağlıklı zayıflama kampında yemek partneri olarak Pınar Sabancı’nın sahibi olduğu Misa ile anlaştı.

Bu üniversite mezunları işsiz kalmıyor

Londra merkezli yükseköğretim derecelendirme kuruluşu QS, ‘Dünya Üniversiteleri Mezun İstihdamı 2018’ sıralamasını yayınlandı. 500 üniversitenin değerlendirildiği sıralamada QS, istihdamda en iyileri dünya çapında 30 bin işverenle yapılan anketler, kurumların başarılı mezunları, endüstri-üniversite işbirliği, işveren-öğrenci bağlantıları ve mezunların 12 ay içerisinde istihdam edilme oranları gibi kritelere göre belirledi.

Amazon 2 bin 250 kişiyi işe alacak

E-ticaret şirketi Amazon, New York'un Staten Island bölgesinde kurulması planlanan dağıtım ve müşteri hizmetleri merkezinde 2 bin 250 kişiye yeni istihdam sağlayacak.

Cebinde 9 lirayla geldiği İstanbul'da iş kadını oldu

Mersin'den İstanbul'a geldikten sonra ev kiralayacak parası olmadığı için kızıyla cami bahçesinde sabahlayan, otellerde aşçılık yapan Gül Gürsel Altınöz, açtığı kahke imalathanesini 10 yıldır başarıyla işletiyor.

Sabah işe giderken feci kaza... Gizem'den kötü haber...

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, otomobiliyle işe giderken refüjdeki direğe çarpan eczane teknikeri 26 yaşındaki Gizem Sıvacı hayatını kaybetti. Geçen mayıs ayında nikah kıyan genç kızın önümüzdeki günlerde düğün yapacağı öğrenildi.