SAĞLIK SİGORTASI UZMANI

SAĞLIK SİGORTASI UZMANI

Tam zamanlı - 16/11/2017

OMEGA FİNANSAL YATIRIMLAR VE DANIŞMANLIK A.Ş.

İstanbul Anadolu Yakası

Omega Finansal Yatırımlar ve Danışmanlık A.Ş. finans sektöründe yatırımlar yapmak, proje ve ürün geliştirmek üzere kurulmuş bir sermaye şirketidir.

Omega 2017 yılının ikinci yarısında başladığı yatırımları çerçevesinde portföyüne sigorta sektörünün aracılık tarafında 15 yılı aşkın tecrübesi ile ülkemizin önde gelen uzman sigorta acentelerinden olan Yıldırım Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi'ni de eklemiştir.

Grubun sigorta aracılık tarafında hızla büyüyen yapısı olan Yıldırım Sigorta bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere haiz "Sağlık Sigortası Uzmanı" ekip arkadaşları aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

- Sağlık sigortası satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli,
- Şirketimiz portföyündeki mevcut müşteriler ve yine Şirketimiz yönetimi tarafından oluşturulacak sıcak referanslar ile telefon ile ve yüzyüze iletişim kurabilecek,
- Sözkonusu müşteri grubuna tarafımıza özel sağlık sigortası ürünlerinin satışında görev alacak,
- Portföyümüzde mevcut müşteriler ve yeni katılacak müşteriler ile günlük ilişkileri samimi bir şekilde sürdürebilecek,
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecil ettirmiş,

Ekip arkadaşları arayışındayız.

Son başvuru tarihi
15.01.2018
Çalışma şekli
Tam zamanlı
Pozisyon
Sağlık Sigortası Uzmanı
Pozisyon seviyesi
Uzman

Başvurmak için İlan sayfasına git


Evlerin işaretlendiği mahalleye MHP'den ziyaret...

Malatya'da dün Alevi vatandaşların yoğunlukta yaşadığı Cemal Gürsel Mahallesi’ndeki 13 evin kapı ve duvarlarına kırmızı boyayla çarpı işaretleri atılmasıyla ilgili emniyet ve sivil toplum kuruluşları tarafından kınama mesajları yayımlandı. MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ile Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır da mahalleyi ziyaret etti.

Ev görünümlü silah imalathanesi

Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, silah imalathanesi olarak kullanıldığı belirlenen Çankaya’daki bir eve operasyon düzenledi. Operasyonda, kurusıkıdan namluları değiştirilerek gerçek hale getirilmiş çok sayıda tabanca, tüfek ve bu silahlara ait mermi ele geçirildi.

Karar çıktı... Uzungöl’de gergin bekleyiş

TRABZON’un Çaykara ilçesinde imar kirliliği ile gündeme gelen dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl kıyısında, ilk etapta yaklaşık 20 kaçak yapı için yıkım kararı alındı. Gelecek günlerde yıkılması beklenen yapıların boşaltılması için tebligatların adreslere ulaşmaya başladığı Uzungöl’de sessiz bekleyiş hakim.

Ev kayboldu!.. Görenler inanamıyor

Rize'de, arka cephesini saran sarmaşıklar nedeniyle görünmez hale gelen ev ilgi odağı oluyor.

Ünlü çift hakkında ağır suçlama

Ünlü oyuncu Seren Fosforoğlu ile tenis hocası eşi İbrahim Öztürk'ün eski ev sahipleri Ayfer Tutar'la mahkemelik olduğu ortaya çıktı.

Mumcu’nun hatırasını çaldılar

Araştırmacı gazeteci-yazar Uğur Mumcu’nun, suikasta uğradığı yerde bulunan anıtındaki metal tabelanın ardından aynı sokaktaki evinin girişinde asılı “Uğur Mumcu bu evde yaşamıştır” yazılı pirinç alaşımı levha da çalındı. Olayı Twitter’dan duyuran Mumcu’nun kızı Özge Mumcu Aybars, çalınan tabelanın yerine taş plaket yaptırmayı düşündüklerini açıkladı.

Evin oturma odasını kenevir tarlasına çevirmiş

Ankara Emniyet Müdürlüğü Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Suç Araştırma Büro Amirliği ekipleri, Natoyolu Caddesi'ndeki bir evde kenevir yetiştirildiği ihbarı aldı.

28 daireyi 68 kişiye satmışlar...

Trabzon'da bir müteahhit iddiaya göre, inşaat halindeki 2 binada 28 daireyi 68 kişiye satıp, ortadan kayboldu. 7 yıldan bu yana evlerine kavuşmayı bekleyenler, olayı öğrenince büyük şok yaşadı.