• Kısa bir sürede hedeflerimizin çok çok üstüne çıkarak yenilikçi ve emin adımlarla, sektörde söz sahibi olan prestij sahibi firmalar arasında yerimizi aldık. Hedefini, iş hayatını kolaylaştıracak ve verimliliği artıracak çözümler sunmak olarak belirleyen firmamız, yönetim, mühendislik, satış ve servis departmanlarındaki deneyimli kadrosuyla kalite anlayışını ön plana çıkararak sanayi sektöründe önemli bir aktör haline gelmiştir. Sanayi Marketi olarak ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini sentezleyerek müşterilerimize daha güvenilir ve konforlu alışveriş imkanı sunmaktayız.

Aranan Özellikler


  • Hidrolik pnömatik sektöründe deneyimli
  • Müşterilerle yakın diyalog içinde olabilecek ikna kabiliyeti yüksek ve ürünü pazarlamayı bilen
  • Ürünleri kolay tanıyabilip müşterilere satışı en yoğın şekilde yapabilecek
  • Dinamik ve atik çalışma arkadaşları arıyoruz
Çalışma şekli
Tam Zamanlı
İş alanı
Genel Çalışma Alanı Grubu, İthalat - İhracat
Pozisyon
Aktif Pazarlama Elemanı, Aktif Pazarlama Görevlisi, Aktif Pazarlama Koordinatörü, Aktif Pazarlama Sorumlusu, Aktif Pazarlama Yetkilisi, Bölge Pazarlama Sorumlusu, Pazarlama Direktörü
Gereklilikler
Cinsiyet
Erkek
Yaş
18 - 40 arasında
Deneyim
2-5 yıl

Başvurmak için İlan sayfasına git


Kredi faizleri yatırımı engelliyor

Hadımköy Arnavutköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) düzenlediği basın toplantısında bankaların uyguladığı yüksek faizlere gönderme yaparak, "iş adamlarını factoring'lerin kucağına atıyorlar, devlet bankaları aradan çıkarmalı" dedi.

Kredi bile çekmişler! Borç batağına düşenler müftüye koştu

Güneydoğu Anadolu’da taziye çadırlarında, 3 gün öğle ve akşam yemeği veriliyor. Ölen aşiret mensubu ise gelen binleri buluyor. Taziye yemekleri için kişi başı 7-15 TL fiyat çıkaran yemek fabrikaları bile açıldı. Ancak taziye evi maliyeti için kredi çeken acılı ailelerin artmasıyla halk çareyi müftüye koşmakta buldu.

Çalışmayanlar kredi çekebilir mi?

Hem acil nakit ihtiyaçları için hem de yüklü tutardaki nakit ihtiyaçları için başvurulan en yaygın yöntem banka kredileri. Bordrolu çalışan kesim için gelir-gider dengesi belli ve kayıtlı olduğu için bankalardan kredi almak daha kolaydır. Peki, çalışmadığı halde ya da sigortalı olmayanlar kredi çekebilir mi?

KYK, 625 bin öğrenciyi barındırıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesindeki Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK), 758 yurtta, 8 bin 71'i yabancı olmak üzere, 625 bin 711 öğrenciye barınma imkanı sunuyor.

Tapu harcı nedir?

Gayrimenkul alım satımından ortaya bazı masraf kalemleri çıkıyor. Bunlardan biri de tapu harcı. Peki tapu harcı nedir? Kimden alınır?

Banka kredileri için emsal olacak karar!

Kredi çeken 75 yaşındaki müşteriye hayat sigortası yaptıran banka, tüketicinin vefat etmesiyle kredinin kalan kısmının ücretini karşılamayı reddetti. Tüketicinin mirasçılarının açtığı davaya son noktayı koyan Yargıtay 19. Hukuk Dairesi, emsal bir karara imza atarak, bankanın tüketicinin yaşını bilerek poliçe düzenlediğini ve sonucuna katlanması gerektiğine karar verdi.

Albaraka Türk, 101 milyon dolar sendikasyon kredisi aldı

Albaraka Türk Katılım Bankası, 101 milyon dolar murabaha sendikasyon kredisi sağladı.

Özbekistan’a 950 milyon euro kredi verdiler

Özbekistan Dışekonomik Faaliyet Milli Bankası, Almanya’nın önde gelen bankaları ile 950 milyon euro değerinde kredi anlaşmaları imzaladı.