SEKRETER

SEKRETER

Sürekli / Tam zamanlı - 14/11/2017

TÜRK YTONG SAN. A.Ş.

İstanbul(Asya)
 • Genel Müdür Yardımcısı’nın günlük çalışma programını ve çalışma ortamını düzenlemek, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, ajandasını takip etmek,
 • Telefon trafiğini, e-mail yazışmalarını ve şirket içi veya dışı görüşmeleri organize etmek,
 • Seyehat, konaklama, bilet ve vize işlemlerini organize etmek,
 • Genel Müdür Yardımcısı’nın dosyalama ve arşiv düzenlemesini yapmak,
 • Genel Müdür Yardımcısı’nın talep ettiği konularla ilgili tüm iş konularında destek vermek, istenilen raporları ve sunumları hazırlamak,

Aranan Özellikler


Türk Ytong Sanayi A.Ş. İstanbul Anadolu yakasında bulunan aşağıda belirtilen niteliklerde ve iş tanımında “Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) Sekreteri” aranmaktadır.
 • Üniversite mezunu,
 • Yönetici Asistanı pozisyonunda en az 3 yıl tecrübeli,
 • İyi derecede İngilizce bilen, tercihen Almanca dil bilgisine sahip,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • İş takibi, planlama ve organize etme yeteneğine sahip,
 • İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Son başvuru tarihi
10 Ocak 2018
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Sekreterya
Pozisyon
Eleman
Gereklilikler
Deneyim
3 - 5 yıl
Eğitim durumu
Üniversite(Mezun)
Yabancı dil
İngilizce( Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Üniversite öğrencilerinden uluslararası proje başarısı

Düzce Üniversitesi Teknolojisi Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisi Oğuzhan Çevik ve Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisi Mustafa Güzel’in geliştirdiği “Studentjob” adlı proje, IT Challenge 2018 yarışmasında 204 proje arasına seçildi.

Mobil Refakatçı projesine TÜBİTAK’tan ödül

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden Dilara Görmez ve Sema Küle’nin geliştirdiği ”Mobil Refakatçı” projesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından ödüle layık görüldü.

Yazmanın kodunu öğreniyorlar

Yazı yazma uğraşını geliştirmeye yönelik planlanan ve harflerin kodlamasıyla oluşturulan ‘YazArı’ adlı proje, Arı Okulları’nda yürütülmeye başlandı.

Bu gençlerde ‘iş’ var

Vizyoner üniversite öğrencilerine iş dünyasının deneyimlerinden faydalanabilecekleri bir süreç sunan iş fikri yarışması TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2011 yılından beri düzenleniyor. Geçen yılki yarışmaya Türkiye genelinde 73 il 152 üniversiteden 3.700’ü aşkın genç girişimci 1.426 projeyle başvurmuştu. Yarışmada yıllardan beri bazı projeler öne çıkıyor ve dereceye giriyorlar. Peki, bu başarı yarışmanın ardından da devam ediyor mu? Önceki yılların dört başarılı ekibiyle bugün ne yaptıklarını konuştuk.

MEBİM 147 Projesi Avrupa’nın ilk 8’inde

Kamu İletişim Merkezleri projeleri kapsamında European Call Center Management Association tarafından her yıl düzenlenen ‘Avrupa İletişim Merkezi ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’ kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘MEBİM 147’ projesi ilk 8’de yer aldı.

Galatasaray Lisesi’nin 50 ve 75’inci yıl mezunlarına ‘berat-madalya’ verildi

Galatasaray Eğitim Vakfı’nın düzenlediği 50’nci ve 75’inci yıl mezunları Berat-Madalya töreni 3 Aralık’ta Beyoğlu’undaki lisede gerçekleşti. Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç, “Vakıf olarak 36 yılda 450 milyon dolarlık para toplandı. Bu parayla 240 proje yapıldı, 5 bin 908 çocuğumuza yatılı bursu verildi” dedi.

İstanbul'da geri sayım... Havadan görüntülendi

Türkiye’nin en önemli projelerinden olan İstanbul'un Yeni Havalimanının uçaktan çekilen görüntüler ile son durumu gözler önüne serildi. Çekilen görüntülerde ana terminal binasının büyük oranda bittiği, uçak pistlerinin de tamamen ortaya çıktığı gözüküyor.

Etkili öğretmenleri gözünden anlayacaklar

ODTÜ koordinatörlüğünde başlatılan proje, öğretmenlerin etkili ders anlatma becerilerinin göz hareketlerini izleme teknolojisi ile tespit edilmesini sağlayacak. Proje kapsamında Türkiye, İtalya ve Litvanya’daki öğretmenlerin göz hareketleri özel gözlüklerle kaydedilip analiz edilecek.