SOSYAL MEDYA DANIŞMANI

SOSYAL MEDYA DANIŞMANI

Sürekli / Tam zamanlı - 23/11/2017

ORZAKS İLAÇ VE KİMYA SAN. TİC. A.Ş.

İstanbul(Avrupa)(Başakşehir)
Dijital mecralarda bilinirlik ve marka bilinci üzerine satış odaklı çalışmalar planlamak, sosyal medya hesaplarını ( Facebook, Twitter, Intagram, Youtube, Forum, Pinterest, Blog vb. ) yürütmek, iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize etmek, 
Sosyal medyada her kanalın takip edilmesi, gerekli güncellemeler ve yaratıcı içeriklerin oluşturulması,
Tüm süreçlerde kullanılacak görseller hazırlamak adına photoshop (tercihen), illustrator vb. programlardan en az birine orta düzeyde hakim olmak.
Tüketicileri arayarak ya da gelen telefonları cevaplayarak müşteri memnuniyeti sağlamak,
Tüm yapılanları belirli periyodlarla yöneticilere raporlamak.

Aranan Özellikler


Sektörel deneyimi olan, tercihen Tıbbi Satış Mümessilliği pozisyonunda çalışmış olan,
Tercihen çeşitli Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimleri almış, 
Tüm sosyal mecralarda, sosyal medya hesaplarını ( Facebook, Twitter, Intagram, Youtube, Forum, Pinterest, Blog vb. ) yürütebilecek, iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edebilecek,
Proje yönetimi hususunda sorumluluklarını yerine getirebilecek olan,
Araştırmayı ve yeni fikirler geliştirmeyi seven,  
Dilbilgisi ve imla kurallarına dikkat eden,  
Başarı odaklı olan, düzenli ve titiz çalışan, 
Yaratıcı yönü kuvvetli, metin yazarlığı konusunda deneyimli,
Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
En az yüksek okul, tercihen lisans mezunu,
Son başvuru tarihi
21 Ocak 2018
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Sağlık
Pozisyon
Uzman
Gereklilikler
Deneyim
En az 1 yıl
Eğitim durumu
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Askerlik durumu
Yapıldı

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Robot psikoloğu olmak ister misiniz?.. İşte geleceğin gözde 50 mesleği

2017’nin sonuna yaklaşırken, birçok dijital yenilik hayatımıza girdi. Bunlar yaşanırken bildiğimiz iş anlayışı da kendini güncelliyor ve yeniliyor. Birçok meslek ya kayboldu ya da kaybolmak üzere. Robotik teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte işimiz tehlikede! Ama öyle bir meslek var ki, işte onu robotlara kaptırmak imkânsız…

'Sinir bozucu meslektaş beyin için harika'

Hemen hemen herkes sorunsuz, huzurlu bir çalışma ortamı ve kafa dengi iş arkadaşları ister. Ancak Hollandalı nöropsikoloji uzmanı Prof. Dr. Erik Scherder, beyin sağlığı için bunun aksini savunuyor.

Biyoteknolojide önemli potansiyel

Gelecekte en çok gelişecek alanlarından biri olarak gösterilen biyoteknolojiye yapılan yatırımlar tüm dünya ile beraber Türkiye’de de çoğalıyor. Nobel İlaç’ın 2019’da faaliyete geçmesi planlanan biyoteknoloji ar-ge merkezinde de 120 kişi istihdam edilecek.

Dünyanın en ilginç 5 işi

Tamam 80’lerde hayal ettiğimiz uzay çağını yaşamıyoruz ama teknolojinin gelişmesi, bilginin çılgınca yayılması, günlük hayatlarımızdaki değişiklikler yüzlerce yeni mesleğin icat olmasına sebep oldu.

İlaç sektöründe istihdam potansiyeli

2010 yılında 31 binin üzerinde çalışan varken istihdam erozyonu yaşayan ilaç sektörü ancak 2015’e gelindiğinde aynı seviyeye ulaştı. Sektörün bugünkü istihdam seviyesi ise 35 bin çalışanın üzerinde. Sektör uzmanları bu çıkışın süreceğini, önemli bir potansiyel olduğunu belirtiyorlar.

İstihdam ‘STEM’i

Yeni nesil mesleklerin en kritik konusu STEM yani Fen (Science), Teknoloji (Technology), Mühendislik (Engineering) ve Matematik (Mathematics) dallarının öne çıkması olacak. Bu alanlarda eğitim alan gençler, hem daha kolay iş bulabilecek hem de ülkelerinin kurtarıcı yeteneklerine dönüşecekler.

Okul öncesi gelecekteki mesleği etkiliyor

Okul öncesi eğitimin uzman isimlerinden Prof. Dr. Ayla Oktay, “0-5 yaş arası, okul öncesi çağı çocuklarının gelişimlerinin en hızlı olduğu dönem. Çocukların gelecekteki mesleği seçmelerinde bu dönemde aldıkları eğitimin rolü büyük. Bu nedenle kurum seçimine dikkat etmek gerekiyor” dedi.

Geleceğin meslekleri bulutta şekilleniyor

Bir yandan robotlar, yapay zekâlar, üç boyutlu yazıcılar diğer yandan devasa bilgi yığınlarının veri analizleri ile ayıklanıp düzenlenmesi ve verilerin bulutta saklanması… Dijital çağ, günümüz ve geleceğimize ait değerleri, şaşırtıcı ölçüde şekillendiriyor ve dönüştürüyor.