SOSYAL MEDYA UZMANI

SOSYAL MEDYA UZMANI

Tam Zamanlı - 27/10/2017

İSBUL.NET

Tüm Türkiye, İstanbul Avrupa, İstanbul Avrupa - Bahçelievler, İstanbul Avrupa - Avcılar, İstanbul Avrupa - Bakırköy, İstanbul Avrupa - Bağcılar, İstanbul Avrupa - Arnavutköy, İstanbul Anadolu

ÖNEMLİ NOT : SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNDE VE DİJİTAL PAZARLAMADA KONUSUNDA ÜST DÜZEY BİLGİYE SAHİP EN AZ (5 YIL) DENEYİMLİ KİŞİLERİN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.

 

 

 


Aranan Özellikler


AŞAĞIDAKİ BİLGİLERE TAMAMEN HAKİM OLMAYAN VE 5 YIL TECRÜBESİ OLMAYAN KİŞİLER LÜTFEN BAŞVURMASIN.
 

  • Sosyal medya fenomenleriyle iletişim kurabilecek,
  • Sitenin trafiğini arttırabilecek,
  • Trafiği arttırmak adına yeni fikirler üretebilecek,
  • Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube'da ilgi çekici içerikler oluşturabilecek,
  • Sosyal medya için reklam çalışmaları gerçekleştirebilecek
  • Etkili videolar hazırlayabilecek
  • Adsense reklam yönetimini bilen
  • Çok Önemli : Fenomenlerle iletişim kurup, reklam çalışmaları gerçekleştirebilecek.


Önemli Not : İsbul.net 'in Sosyal Medyası ve Dijital Pazarlaması ile ilgili neler yapılabilir ? konusu ile ilgili sunum hazırlayarak başvurmanız rica olunur.

Çalışma şekli
Tam Zamanlı
İş alanı
İnsan Kaynakları, Reklam, İnternet
Pozisyon
Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Uzmanı, Sosyal Medya Danışmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Sosyal Medya Yöneticisi
Gereklilikler
Cinsiyet
Farketmez
Eğitim durumu
Lise, Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi, Lisans, Lisans Öğrencisi, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Öğrencisi
Deneyim
2 yıldan az, 2-5 yıl, 5-10 yıl

Başvurmak için İlan sayfasına git


Fransa okullarda cep telefonlarını yasaklıyor

Fransa, okullarda cep telefonlarını yasaklamaya hazırlanıyor. Fransa Eğitim Bakanı Jean-Michel Blanquer’in yaptığı açıklamaya göre gelecek yıldan itibaren akıllı telefonların okullarda yasaklanması konusunda çalışmalar sürüyor. Uygulama ilk ve ortaokul öğrencilerini kapsayacak.

Erdoğan'dan flaş cep telefonu açıklaması: Mekke'de bile...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizler teknofobik insanlar değiliz. Biz teknolojik ve bilimsel gelişmeler nereden neşet ettiğine değil, niçin kullanıldığına bakarız. Bizim için kıstas, teknolojinin fıtrata aykırı olmamasıdır. Ölçü, dünyanın yok edilmesi için değil imarı ve ihyası yolunda kullanılıyor olmasıdır. Son model telefonu alamadığı için strese giren, suç işleyen kişilere rastlıyoruz. Araç kullanırken gözlerini telefon ekranından ayırmayan milyonlarca insan olduğunu biliyoruz. Dost meclisindeki gönül sohbetlerinin yerini artık sosyal medya tartışmaları aldı. Mekke’de Beytullah’ta, Medine’de dahi insanlar, ibadetle meşgul olmak yerine telefonla vakit geçiriyor." dedi.

Sahte Binbaşının oyunu: Çatışmadayım, faturamı ödeyemedim

BURSA'da, bir bankada çalışan Ş.N.'yi (39) binbaşı olduğunu söyleyerek dolandırıp, parasını alan F.Ö. hakkında yürütülen savcılık soruşturması tamamlandı. Cumhuriyet savcısı, F.Ö. hakkında 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan 3 ile 10 yıl arasında hapis cezası istemiyle Bursa 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açtı. Öte yandan, soruşturma sürerken, savcılığa dilekçe veren mağdur Ş.N.'nin, maddi zararının F.Ö. tarafından tazmin edildiğini belirterek, şikayetinden vazgeçtiği öğrenildi.

Ne olduğunu anlayamadı bile! Cep telefonu elindeyken alev aldı!

Zonguldak’ın Çaycuma yaşayan 38 yaşındaki Sezar Sapmaz’ın 5 ay önce sıfır olarak satın aldığı cep telefonu elinde yanmaya başladı. O anları kızına ait cep telefonuyla kaydeden talihsiz adam, firma yetkilisi ile yaptığı görüşmeyi “Hanımefendi dalga geçer gibi ‘Bizim şirketimiz kusursuzdur. Biz kusursuz çalışırız’ dedi” diye anlattı.

Bir psikolog neden cep telefonlarına aşık olduğumuzu 3 maddede açıklıyor

20 yıl önce hayatımızda bile olmayan cep telefonlarından bugün vazgeçemez hale geldik. Peki ne buluyoruz bu telefonlarda? Bu kadar ilgi sadece çığır açan tasarımlar veya birkaç inç daha büyüyen ekranlar için mi? Söz konusu böyle bir aşk ve bağlılık olduğunda çok daha derinde yatan tatmin duygularının yaşandığını düşünmemek elde değil. Bakalım Amerikalı Psikolog Jaco Hamman konuyu nasıl açıklıyor…

Cep telefonuna ekran koruyucu taktırmak isterken başına gelmeyen kalmadı

İstanbul Mecidiyeköy'de cep telefonuna ekran koruyucu takması için verdiği cep telefoncu telefonunu kopyaladı ve genç kadının başına gelmeyen kalmadı.

İzmir'de korkunç manzara! Kuyruk oldular...

İzmir'in Konak ilçesinde, denizde bir erkek cesedi bulundu. Bölgede kuyruk oluşturan vatandaşlar, polislerin çalışmasını meraklı gözlerle izledi.

Uzmanlar uyarıyor... Tuvalette bunu sakın yapmayın!

Denizli’deki Servergazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlknur Turan, hemoroidden korunmada tuvalette 2 dakikadan fazla kalmamanın önemli olduğunu belirterek, tuvalette kalma süresini uzatacak cep telefonu ve gazete alınmamasını önerdi.