STAJYER (IT)

STAJYER (IT)

Yarı zamanlı / Part Time - 20/10/2017

EWE ENERJİ A.Ş.

İstanbul(Asya)
Devam eden ve yeni başlayacak olan web uygulama projelerinde proje ekibine destek olacak ve buna paralel olarak, süreç analizi, yazılım testi, yazılım dokümantasyonu alanlarında görev alacaktır.

Aranan Özellikler


EWE Enerji, güçlü altyapısı ve tecrübesiyle Türkiye'de faaliyete geçtiği 2009 yılından bu yana; güvenilir ve vazgeçilmez bir enerji partnerine haline gelmiştir. Çeşitlendirilmiş tedarik yapısı, müşteri odaklı çözümleri ve portföy yönetim tecrübesiyle EWE Enerji, kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına uygun doğal gaz ve elektrik ürün ve hizmetleri tek elden sunabilmektedir.

EWE Enerji cirosunu 2013 yılında yüzde 256 artırarak 2014 yılında Capital 500 listesinde en hızlı büyüyen şirket ünvanını almıştır. Şirket, 2015 Fortune Türkiye 500 listesinde yılı 104. sırada tamamlamıştır. 2015 yılında gerçekleştirdiği doğal gaz ticaret hacmi ile BOTAŞ'tan sonraki en büyük oyuncu ünvanını da korumayı başarmıştır.
 
EWE Enerji'nin büyüyen organizasyonunda IT Departmanında aşağıdaki niteliklerde STAJYER arıyoruz.
 
  • Üniversitelerin Bilgisayar / Elektronik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinin 3. veya 4.sınıf öğrencisi olmak
  • NET (ASP,NET, C#) programlama dili bilgisine sahip olmak
  • SQL server veritabanı, HTML , XML bilgisine sahip olmak
  • Kurumsal web tabanlı uygulamalarda tecrübeli olmak
  • Tercihen CRM uygulamaları bilgisine sahip olmak
  • İyi derecede ingilizce bilmek
  • Güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak
  • Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak
  **(Çalışma lokasyonu Buyaka İş Kuleleridir, yol yardımı yapılmaktadır.)
Son başvuru tarihi
18 Ocak 2018
Çalışma şekli
Yarı zamanlı / Part Time
Bölüm
Bilgi İşlem, Mühendislik, Teknoloji
Pozisyon
Yeni Başlayan
Gereklilikler
Deneyim
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim durumu
Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci)
Askerlik durumu
Yapıldı, Muaf, Tecilli

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Leipzig, Monaco'yu farklı yendi

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda Fransız temsilcisi Monaco'nun, Almanya'nın Leipzig kulübünü ağırladığı karşılaşma 4-1 Leipzig üstünlüğüyle tamamlandı.

Sevilla'dan Liverpool'a büyük şok! 3-0'dan 3-3...

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde grup aşamasının 5. haftası, E, F, G ve H gruplarında oynanan 8 maçla başladı.

Fenerbahçe'nin Aralık'ta bahar hesabı

Peş peşe oynayacağı Antalya ve Kasımpaşa maçlarından 6 puan bekleyen F.Bahçe, 2 hafta sonra zirveye ortak olmayı hesaplıyor. Sarı lacivertlilerin bu yoldaki en büyük güvencesi ise 2 Aralık’ta oynanacak Beşiktaş-G.Saray derbisi. Zira bu maçtan çıkacak her sonuç F.Bahçe’nin işine yarayacak.

Fernandao’nun kredisi bitiyor

Teknik direktör Aykut Kocaman’ın beklentilerini karşılayamayan tecrübeli futbolcu, durumunda bir değişiklik olmazsa devre arasında kiralanacak ya da takas verilecek.

Belhanda beraat etti!

Galatasaray ve Tudor hakkında rahatsız edecek bir ifade kullanmadığı kanaatine varılan Belhanda’ya herhangi bir yaptırım uygulanmayacak.

Talisca, Portekiz takımlarını boş geçmiyor

Talisca, Portekiz takımlarını boş geçmiyor

Caner kulübeyi kırdı geçirdi

Caner kulübeyi kırdı geçirdi

Beşiktaş İkinci Başkanı Çebi: Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'ın Porto ile 1-1 berabere kaldığı maç sonrası açıklamalarda bulundu.