TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

Sürekli / Tam zamanlı - 17/11/2017

TBH TEKNİK BAKIM VE YÖNETİM HİZMETLERİ SAN. TİC.AŞ

İstanbul(Avrupa)(Bayrampaşa), İstanbul(Asya)(Kadıköy)
Elektronik Güvenlik Sistemleri (Yangın İhbar Sistemleri, Cctv, Kartlı Geçiş, Otomasyon) alanında faaliyet gösteren firmamıza,  projelerin, montaj ve montaj sonrası teknik servis ve bakım hizmetlerinde görevlendirilmek üzere, Teknisyen ve Tekniker  personel alınacaktır.

Aranan Özellikler


Alanında Özgün ve ilk olan Firmamıza,
Özellikle Bosch, Honeywell, Siemens ve Ziton yangın ihbar sistemlerinde tecrübeli,
  • Elektronik Güvenlik Sistemleri kurulum, servis ve bakım hizmetleri konusunda deneyimli,
  • Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ,Elektronik veya Güvenlik Sistemleri ile ilgili bölümlerinden mezun,
  • Sürücü Belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
  • Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan,
  • Öğrenmeye açık
  • Raporlama becerisine sahip ve MSOffice programlarına hakim,
  • Autocad bilinmesi tercih sebebidir,
  • Ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek ve iletişim kabiliyeti yüksek,
  • 20 - 35 yaş aralığında,
  • Askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,
Ekip arkadaşları arıyoruz.
Alınacak kişi sayısı: 3
Son başvuru tarihi
15 Ocak 2018
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Bakım / Onarım, Güvenlik, Teknik , Teknikerlik, Teknisyenlik
Pozisyon
Uzman
Gereklilikler
Deneyim
En az 3 yıl
Eğitim durumu
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Askerlik durumu
Yapıldı, Muaf, Tecilli

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Kredi faizleri yatırımı engelliyor

Hadımköy Arnavutköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) düzenlediği basın toplantısında bankaların uyguladığı yüksek faizlere gönderme yaparak, "iş adamlarını factoring'lerin kucağına atıyorlar, devlet bankaları aradan çıkarmalı" dedi.

39 yıllık öğretmenin bankadaki emekli ikramiyesinin bir kısmı çalındı

MANİSA’da, 39 yıllık meslek yaşamından sonra emekli olan öğretmen A.Ö. (62), bir kamu bankasına yatırdığı 108 bin TL’lik emekli ikramiyesinin 80 bin TL’sinin, internet bankacılığı şifresinin ele geçirilip, çekilmesiyle şaşkına döndü. Savcılığa yansıyan konuyla ilgili soruşturma başlatılırken, A.Ö.’nün avukatı Akgün Eskici, mağduriyetin giderilmesi için bankaya dava açtıklarını söyledi.

Kredi bile çekmişler! Borç batağına düşenler müftüye koştu

Güneydoğu Anadolu’da taziye çadırlarında, 3 gün öğle ve akşam yemeği veriliyor. Ölen aşiret mensubu ise gelen binleri buluyor. Taziye yemekleri için kişi başı 7-15 TL fiyat çıkaran yemek fabrikaları bile açıldı. Ancak taziye evi maliyeti için kredi çeken acılı ailelerin artmasıyla halk çareyi müftüye koşmakta buldu.

Fitch'ten 'Türk bankaları' açıklaması

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türk bankalarının 2018 yılında iyi seviyede olan piyasa erişimini devam ettirmesinin beklendiğini bildirdi.

Dünya bankacılık devine Türkiye izni resmen çıktı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, "BDDK olarak Bank of China Turkey AŞ'nin bankacılık lisansını onayladık. Bankaya daha önce kuruluş izni verilmişti. Şimdi ise lisans verildi. Bank of China Turkey AŞ, artık resmen yarından itibaren bankacılık işlemlerine başlayabilir." dedi.

Bankaların 10 aylık kârı 41.2 milyar TL

Bankacılık sektörünün Ocak-Ekim döneminde net kârı yüzde 28.3 artışla 41.2 milyar lira oldu.

İki banka için 'rekabeti ihlal' cezası verildi

Rekabet Kurumu'nun, kurumsal krediler alanında faaliyet gösteren 13 banka hakkında yürütülen soruşturması sonuçlandı. 13 banka hakkında yürütülen soruşturmada iki bankaya 'rekabeti ihlal' cezası verildi. Söz konusu bankalar, ING Bank ve The Royal Bank of Scotland Plc. Merkezi Edinburgh İstanbul Merkez Şubesi...

ABD'deki dava Türk bankalarını etkileyecek mi?

VAKIFBANK Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, ABD’de görülen davanın haksız bir dava olduğunu belirterek, “Geçmişte Halkbank’ta çalıştım. Halkbank’ın uluslararası kurallara, ambargolara harfiyen uyduğunu düşünüyorum. Bu işlemleri yaparken ABD otoriteleri ve Birleşmiş Milletler ile yakın çalışma içindeydi. Bu daha hepimizin bildiği gibi siyasi yönü ağır basan dava. Bunun sonucunda ne olacağını kestirmek mümkün değil. Ama ben şahsen Türk bankacılık sisteminin çok etkileneceğini düşünmüyorum” dedi.