TIBBİ TANITIM SORUMLUSU

TIBBİ TANITIM SORUMLUSU

Sürekli / Tam zamanlı - 21/11/2017

NHP İLAÇ SAN VE TİC A.Ş.

Adana, Ankara, Antalya, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avrupa)(Beşiktaş), İzmir, Kayseri, Malatya, Manisa, Samsun, Trabzon, Şanlıurfa, İstanbul(Asya)(Kadıköy)
 • Özel / Devlet Hastaneleri, klinikler, servisler ve eczaneler gibi kuruluşlarda mevcut ürünlerin ve yeni ürünlerin hekim ve eczacılara tanıtılması.
 • Ziyaret planlama, gerçekleştirme ve ziyaret sonrası analiz basamaklarını sürekli uygulamak.
 • Potansiyel müşterilerin kazanımı için sürekli ziyaretler yaparak ihtiyaçlarını tespit etmek
 • İlaç tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek amacıyla doktor ve eczane ziyaretleri düzenleyerek ihtiyaçlarına dönük hizmet ve uygulamaları gerçekleştirmek ve raporlamak.

Aranan Özellikler


NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş., sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam için; ISO 9001 kalite standartlarında üretilen, hızlı iyileşme sonuçları veren %100 doğal bitkisel ürünlerin ve etkin yara bakım, antiseptik ve dezenfeksiyon ürünlerinin pazarlama ve satışını yapmaktadır.
NHP (Natural Health Products), Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlanan doğal ürünler ve canlıların hastalıklara karşı korunması ve tedavisine yönelik ürün ve hizmetler ile sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmayı temel hedef olarak kabul etmiştir. Yenilikçi bir yaklaşımla kendine özgü bir kalite ve güvenilirlik profili yakalamak için kullanıcı odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.
NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş; tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, farklı terapötik alanlarda tıbbı tanıtım faaliyetlerini yürütmektedir.
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yerli sermayeli NHP İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş içinİstanbul (Avrupa), İstanbul (Anadolu), Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon illerinde görevlendirilmek üzere''TIBBİ TANITIM SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır. 
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu olarak görevlendirilecek kişiler, sorumlu oldukları bölgelerde bulunan selektif doktor ve eczanelere planlanan tanıtım ve satış faaliyetlerini organize ederek belirlenen satış ve pazar payı hedeflerini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.
 • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, 
 • 35 yaşını geçmemiş,
 • Reçeteli ve OTC ürün gruplarında sektör tecrübesi edinmiş,
 • İlaç sektöründe maksimum 2 yıl benzer pozisyonda görev almış,
 • İnisiyatif kullanabilen ve sonuç odaklı,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Dinamik ve pozitif enerji sahibi,
 • İletişim becerileri gelişmiş, ikili ilişkileri güçlü,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Alınan karar ve iş süreçlerini uygulama ve geliştirmede; analitik ve stratejik hareket edebilme becerisi olan,
 • Takım çalışmasına uyumlu,
 • Gelişime açık ve analitik düşünen, 
 • Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

Alınacak kişi sayısı: 16
Son başvuru tarihi
19 Ocak 2018
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Pazarlama, Satış
Pozisyon
Uzman
Gereklilikler
Deneyim
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim durumu
Üniversite(Mezun)
Askerlik durumu
Yapıldı, Muaf

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Kredi bile çekmişler! Borç batağına düşenler müftüye koştu

Güneydoğu Anadolu’da taziye çadırlarında, 3 gün öğle ve akşam yemeği veriliyor. Ölen aşiret mensubu ise gelen binleri buluyor. Taziye yemekleri için kişi başı 7-15 TL fiyat çıkaran yemek fabrikaları bile açıldı. Ancak taziye evi maliyeti için kredi çeken acılı ailelerin artmasıyla halk çareyi müftüye koşmakta buldu.

Çalışmayanlar kredi çekebilir mi?

Hem acil nakit ihtiyaçları için hem de yüklü tutardaki nakit ihtiyaçları için başvurulan en yaygın yöntem banka kredileri. Bordrolu çalışan kesim için gelir-gider dengesi belli ve kayıtlı olduğu için bankalardan kredi almak daha kolaydır. Peki, çalışmadığı halde ya da sigortalı olmayanlar kredi çekebilir mi?

KYK, 625 bin öğrenciyi barındırıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesindeki Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK), 758 yurtta, 8 bin 71'i yabancı olmak üzere, 625 bin 711 öğrenciye barınma imkanı sunuyor.

Tapu harcı nedir?

Gayrimenkul alım satımından ortaya bazı masraf kalemleri çıkıyor. Bunlardan biri de tapu harcı. Peki tapu harcı nedir? Kimden alınır?

Banka kredileri için emsal olacak karar!

Kredi çeken 75 yaşındaki müşteriye hayat sigortası yaptıran banka, tüketicinin vefat etmesiyle kredinin kalan kısmının ücretini karşılamayı reddetti. Tüketicinin mirasçılarının açtığı davaya son noktayı koyan Yargıtay 19. Hukuk Dairesi, emsal bir karara imza atarak, bankanın tüketicinin yaşını bilerek poliçe düzenlediğini ve sonucuna katlanması gerektiğine karar verdi.

Albaraka Türk, 101 milyon dolar sendikasyon kredisi aldı

Albaraka Türk Katılım Bankası, 101 milyon dolar murabaha sendikasyon kredisi sağladı.

Özbekistan’a 950 milyon euro kredi verdiler

Özbekistan Dışekonomik Faaliyet Milli Bankası, Almanya’nın önde gelen bankaları ile 950 milyon euro değerinde kredi anlaşmaları imzaladı.

Konut kredisi ile alınan eve ortak tapu yapılabilir mi?

Ortak tapu, bir gayrimenkule ait tapunun birden fazla kişiye ait olması anlamına gelir. Kişilerin payı eşit olabileceği gibi birbirinden farklı da olabilir. Peki, konut kredisi ile alınan evler için de ortak tapu yapılabilir mi?