ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ

ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ

Sürekli / Tam zamanlı -

13/12/2017 (!!! GEÇERLİ OLMAYABİLİR )

Bursa(Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım)

BU İLAN YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR.

Son başvuru tarihi
10 Şubat 2018
Çalışma şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Bölüm
Üretim / İmalat
Pozisyon
İşçi
Gereklilikler
Deneyim
En az 2 yıl
Eğitim durumu
İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Askerlik durumu
Yapıldı

Başvurmak için İlan sayfasına git

Eğer tıkladığınızda sayfa açılmıyor ise lütfen bağlantı adresini kopyalayıp yeni bir sekmede yapıştırarak açmayı deneyiniz.

Kredi Alamama Nedeniniz Bunlar Olabilir!

Bugünün ekonomik dünyası içerisinde, krediler ve kredi kartları herkes için ihtiyaç haline geldi. Ev ya da  taşıt sahibi olmak, sağlık giderlerini karşılamak, evlilik gibi pek çok farklı alandaki ihtiyaçlar için alınan kredilerin yanı sıra nerdeyse tüm alışveriş ihtiyacı da kredi kartı avantajlarıyla karşılanıyor.

Bu yöntemler kredi alma şansınızı arttırıyor!

Bir taksitle ödeme yöntemi olan kredi ürünleri sayesinde küçük büyük, ucuz pahalı tüm ihtiyaçlarınız için kredi çekerek bütçenize uygun taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz. Peki kredi başvurunuzun onaylanma ihtimalini nasıl arttırabilirsiniz?

“Kredi Borcumu Ödeyemiyorum” Şimdi Ne Olacak?

Kredi borcu ödenmezse ne olur? Bu soru kredi borcu ödeyen pek çok kişinin aklında. Peki kredi borcunun ödenmemesi nelere yol açar?

Telekom'un tüm kredisi izlemede

AKBANK’ın bir yıldan uzun süredir geri ödenmeyen OTAŞ kredisini yakın izlemeye aldığını açıklamasının ardından Garanti Bankası ve İş Bankası da krediyi yakın izlemeye aldı.

199.5 milyar liralık kefalet kullandırıldı

Hazine destekli kefalet sistemi kapsamında Kredi Garanti Fonu tarafından 2017 Kasım ayı sonu itibariyle kredi veren bankalara 199.5 milyar lira tutarında kefalet limiti tahsis edildi.

ABD'de tüketici kredileri 16 yılın en yüksek artışını kaydetti

ABD'de tüketici kredileri, kasımda 28 milyar dolar artarak son 16 yılın en hızlı yükselişini kaydetti.

Beşiktaş'tan KAP'a kredi açıklaması

Beşiktaş Kulübü, KAP'a yaptığı açıklamada Denizbank ve Ziraat Bankası ile 96 milyon 400 bin dolar (363 milyon 500 bin TL) kredi kullanımı için anlaşıldığını açıkladı.

Rusya'dan flaş S-400 açıklaması... Tarih verdiler

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Askeri Teknik İşbirliği'nden sorumlu danışmanı Vladimir Kojin, S-400 hava savunma sistemlerinin teslimatı konusunda Türkiye ile tüm konuların çözüldüğünü belirterek, “Teslimatların 2019 sonu veya 2020 başında yapılacağını öngörüyoruz.” dedi. Sputnik'de yer alan habere göre de Kojin ayrıca anlaşmasının bir kısmının, Rusya tarafından sağlanacak krediyle karşılanacağını belirtti.