Çocukbakıcısı iş ilanları (18 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 18 adet Çocukbakıcısı iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Deprem sonrası uçaklara yoğun talep

Bodrum’da dün gece yaşanan depremin ardından tatil planlarını değiştirerek bölgeden ayrılmak isteyen tatilciler, hava ulaşımına yoğun ilgi gösterince uçaklarda yer kalmadı.

Son iki yılda birim üretim başına su tüketimi yüzde 15 azaltıldı

Ülker, son iki yılda birim üretim başına su tüketimini yüzde 15 azaltarak, 2024 yılı için hedeflediği yüzde 30 azaltım hedefinin yarısına ulaştı. Ülker, iki yılda 2,1 milyon kişinin günlük su tüketimine denk gelen bir tasarruf sağladı.

Almanya'dan yeni bir Türkiye açıklaması...

Türkiye ile Almanya arasındaki gerilim devam ederken yeni bir açıklama daha geldi. Reuters'ın haberine göre Alman Ekonomi Bakanlığı Sözcüsü Alman Hükümeti Türkiye'den gelen tüm savunma projesi başvurularını gözden geçiriyor açıklamasında bulundu. 

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve yatırım altınlarında son durum

Altın fiyatları geçtiğimiz gün inişli çıkışlı bir grafik sergilerken bugün yatay bir seyir ile güne başladı. Altın fiyatlarındaki bu dalgalanmanın ardından en çok merak edilen ise çeyrek altını ve gram altını fiyatları oldu. Peki Altın fiyatları bugün ne kadar? İşte son durum

10 müşterisini Dubai'ye uçuracak

Müşterilerine hayatın her alanında keyif, konfor ve hız katmak için ayrıcalıklar sunan Turkcell Platinum ile rüya şehirlere uçma şansı devam ediyor.