İşKur iş ilanları (26 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 26 adet İşKur iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


İkinci el otomobile 10 bin km garantisi geliyor!

Hükümet, milyonlarca vatandaşı ilgilendiren ikinci el konut ve otomobil satışında devrim yapıyor. Hem konut hem de ikinci el araç satışında vatandaşın cebine, yaşamına yansıyacak reform paketinin birinci ayağı Başbakanlık'a sunuldu. Buna göre; bakkal, manav emlakçılık yapamayacak. Vatandaş ikinci elde 10 bin kilometre garantisi isteyebilecek.

Türkiye ve dünyanın dev şirketlerinin liderleri buluştu: Risk almamak en büyük risktir

Doğan Online ve Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, girişimci şirketlerin risk almaktan korkmaması gerektiğini belirtirken, Facebook Türkiye CEO’su Derya Matraş da Türk şirketlerin daha fazla risk alması gerektiğini vurguladı.

Doğrudan satış dolaylı kalış

Turkcell’in ortağı İsveçli Sonera Holding, Turkcell’de doğrudan hisselerinin hepsinin satışını dün tamamladı. Geçtiğimiz mayısta yüzde 6.8’lik hisseyi 1.8 milyar liraya satan Telia Sonera, dün de yüzde 7’lik hisseyi 1.8 milyar liraya satacağını duyurdu. Telia Sonera’nın Turkcell’de Turkcell Holding AŞ üzerinden dolaylı olarak yüzde 24 hissesi kaldı.

Mansimov'dan Rus devine savaş

PALMALİ Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Türk şirketi Palmali Denizcilik, Rus petrol devi Lukoil’e bağlı ‘Litasco’ firmasını mahkemeye verdi.

Koç Holding o özelleştirmelere en yüksek teklifi verdi

Koç Holding şirketlerinden Entek Elektrik Üretimi AŞ'nin, Menzelet ve Kılavuzlu Hidroelektrik Santrallerinin (HES) özelleştirilme ihalesine 1 milyar 276 milyon lira ile en yüksek teklifi verdiği bildirildi.