İşKur iş ilanları (47257 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 47257 adet İşKur iş ilanı bulundu. 4726 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Diyanet Naklen 100 Memur Alımı Başvuru Son Günü

İşKur İş ilanlarıDiyanet Naklen 100 Memur Alımı Başvuru Son Günü
Diyanet İşleri Başkanlığı DİB taşra teşkilatında Genel İdari Hizmetler Sınıfında G.İ.H.S münhal bulunan 100 ilçe müftülüğü kadrosu için yazılı ve sözlü sınavla naklen (kurum içi) kadrolu memur alımı yapacak. Başvuru şartları haberimizde.

KYK Sözleşmeli 1044 Memur Alımı Yapacak

İşKur İş ilanlarıKYK Sözleşmeli 1044 Memur Alımı Yapacak
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK 1044 adet sözleşmeli yurt yönetim personeli alımı yapacak. 601’i kadın 443’ü erkek sözleşmeli personel alımı başvuru şartları ve detayları haberimizde.

TESK Başkanından Emeklilik İçin Prim Ödeme Gün Sayısı Açıklaması

İşKur İş ilanlarıTESK Başkanından Emeklilik İçin Prim Ödeme Gün Sayısı Açıklaması
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken'in çıraklık ve staj döneminin sigorta başlangıcı sayılmasına desteğinden sonra emeklilikte prim ödeme gün sayısının düşürülmesi için de destek geldi. İşte detaylar.

Süper Loto Sonuçları Açıklandı 30 Mart Süper Loto Sonuçları Öğren

İşKur İş ilanlarıSüper Loto Sonuçları Açıklandı 30 Mart Süper Loto Sonuçları Öğren
Süper Loto 492. hafta çekilişi gerçekleştirildi. Süper Loto oynayanların heyecanla beklediği sonuçlar açıklandı. Peki Süper Lotoda kazanan numaralar hangileri oldu? Süper Loto büyük ikramiye hangi ile çıktı? Süper Loto sonuçları haberimizde..

Survivor Ceza Oyununu Kim Kazandı - 30 Mart 2017

İşKur İş ilanlarıSurvivor Ceza Oyununu Kim Kazandı - 30 Mart 2017
Survivor 2017'de ikinci ceza oyunu mücadelesi yaşanıyor. Survivor 30 Mart tarihli yeni bölümde ceza oyunu oynanıyor. Survivor ceza oyununu kim kazandı? Survivor ceza oyununu kim kaybetti? Survivor ceza oyunu nedir?