İşKur iş ilanları (18 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 18 adet İşKur iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 2. sayfası görüntüleniyor.


Hükümete zeytinlik itirazı

Hükümetin üretim reform paketindeki zeytinliklerle ilgili düzenlemeye AK Partili milletvekillerinden de tepki geldi. Vekiller, “Sırıtıyor, reform paketine gölge düşürüyor” itirazında bulundu.

Vergi dairelerinde yapılandırma mesaisi

GELİR İdaresi Başkanlığınca, yeniden yapılandırma düzenlemesi kapsamında gerçekleştirilecek ödemeler nedeniyle meydana gelmesi muhtemel sıkışıklığın önlenmesi ve mükelleflere kolaylık sağlanması amacıyla dün olduğu gibi bugün de İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da saat 19.00'a diğer illerde saat 17.00'ye, 31 Mayıs Çarşamba günü ise saat 23.59'a kadar tüm vergi dairelerinin hizmet vereceği bildirildi.

5 ayda 1.1 milyon istihdam

ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan, “İstihdam seferberliği ile 1 milyon 170 bin civarında 5 aylık dönemde istihdamın oluştuğunu görüyoruz” dedi.

‘OHAL varken gelmeyiz’

TÜRK Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Erol Bilecik, “Bizler her gün iş yapmaya çalışırken yurtdışı paydaşlarımızdan, OHAL koşulları devam ettiği müddetçe Türkiye’ye gelemeyeceklerini duyuyoruz” dedi.

Yatırım atağı

Enerjiden turizme, gayrimenkulden tarıma birçok alanda yatırım atağına başladıklarını anlatan Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, “2 milyar dolarlık yatırım için düğmeye basıyoruz. Yatırımların artacağına ve Türk ekonomisinin gelişeceğine inancımız tam” dedi.