İlaç Üretim Operatörü (Beşeri ve Veteriner) iş ilanları (2 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 2 adet İlaç Üretim Operatörü (Beşeri ve Veteriner) iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Adalet Bakanlığı CTE 2017 Yılı İsteğe Bağlı Personel Atama Planlaması Ek Duyurusu

İlaç Üretim Operatörü (Beşeri ve Veteriner) İş ilanlarıAdalet Bakanlığı CTE 2017 Yılı İsteğe Bağlı Personel Atama Planlaması Ek Duyurusu
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) tarafından 2017 yılı kapsamında isteğe bağlı personel atama planlamasına ilişkin ek duyuru yapıldı. Detaylar haberimizde.

Usta Öğreticilerin Görevlendirilmesi İle İlgili MEB'ten Önemli Açıklama

İlaç Üretim Operatörü (Beşeri ve Veteriner) İş ilanlarıUsta Öğreticilerin Görevlendirilmesi İle İlgili MEB'ten Önemli Açıklama
Milli Eğitim Bakanlığı MEB Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünden alınan görüş gereği Danıştay kararı ile ilgili olarak Usta öğreticilerin görevlendirilmelerinin yeni bir hukuki durum oluşana kadar geçmişte olduğu gibi yapılmasına karar verildi.

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Personel Alımı İlanı

İlaç Üretim Operatörü (Beşeri ve Veteriner) İş ilanlarıTürkiye Halk Sağlığı Kurumu Personel Alımı İlanı
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından personel alımı yapılacağı ilan edildi. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu alo 184 SABİM tütün ihbar hattına geçici görevle istihdam edilmek üzere sağlık personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

MEB Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu 1300 Katılımcı Listesi Belli Oldu

İlaç Üretim Operatörü (Beşeri ve Veteriner) İş ilanlarıMEB Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu 1300 Katılımcı Listesi Belli Oldu
Milli Eğitim Bakanlığı MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından 4 farklı bölgede özel eğitim alanında destek eğitimi verecek uzman öğretici yetiştirme kursu için katılımcı listelerini açıkladı.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Yönetici Ataması Yapacak

İlaç Üretim Operatörü (Beşeri ve Veteriner) İş ilanlarıVakıflar Genel Müdürlüğü Yönetici Ataması Yapacak
Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) resmi internet sitesinde yapılan yönetici atama duyurusunda Erzurum Vakıflar Bölge Müdürlüğünde mülhak halde bulunan vakfa yönetici atama için başvuru başladı. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde.