İnşaat iş ilanları (2975 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 2975 adet İnşaat iş ilanı bulundu. 298 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Girişimciye parayı SPK bulacak

BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, torba yasada yer alan, başta teknoloji odaklı olmak üzere tüm sektörlerle ilgili projesi olan ancak kaynağı bulunmayan girişimcilere finansman sağlayacak “kitle fonlaması”nın çok yakında hayata geçeceğini bildirdi. Fikir veya tasarım aşamasındaki girişim projeleri için tercih edilen kitle fonlamaları, girişimcilerin toplu olarak yatırım araması yerine ufak boyutlarda ama birçok kişiden destek almasını sağlıyor. Dünyadaki en büyük örnekleri Kickstarter ve Indiegogo. Türkiye’de ise yerli örnekleri bulunuyor. Kitle fonlama platformlarına SPK’nın da eklenmesiyle girişimcilerin seçenekleri artacak.

Meclis Silikon Vadisi’nde

TBMM Sanayi, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyeleri, ABD San Francisco’daki Silikon Vadisi’nde incelemelerde bulundu. Yaklaşık bir hafta süren incelemelerde, bakanlık yetkilileri, komisyon üyeleri, TBMM uzmanları ve TÜBİTAK çalışanlarından oluşan yaklaşık 16 kişilik heyette, üç AK Parti, iki CHP, bir MHP milletvekili yer aldı.

Dar gelirliye açıkartırma

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul Kayaşehir’deki mahalle konseptli projesi içerisinde yer alan 108 konut ile 10 işyerini “açıkartırma yöntemi” ile satışa sunacak.

Başkent Doğalgaz halka arz ediliyor

BAŞKENT Doğalgaz, halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvurdu.

Adalara elektrik robotu

ULUDAĞ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ), Ar-Ge mühendislerince geliştirilen "denizaltı robotu"nun saha çalışması Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde gerçekleştirildi. UEDAŞ, denizaltı robotu ile arızalara müdahale ederek, kesintileri gerçekleşmeden önlemeyi amaçlıyor. Robot, yüksek çözünürlüklü kamerası ile deniz altındaki elektrik kablolarında oluşabilecek olası sorunları UEDAŞ merkezine aktaracak ve arızaya hızla müdahale edilecek.