İnşaat Erzurum iş ilanları (14 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 14 adet İnşaat, Erzurum iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Aydın'da 45 otopark yeri ihale ediliyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi şirketi Aybel A. Ş.’nin düzenleyeceği otopark kiralama ihalesinde toplamda 45 otopark alanı kiraya verilecek.

Borsa ilk yarıda hafif geriledi

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısını yüzde 0,64 değer kaybıyla 107.693,00 puandan tamamladı.

Önce siyaha dönüştürüyorlar! Kilosunu 150 TL'den satıyorlar

Kastamonu'da bir firma, çeşitli işlemlerden geçirerek siyah renge dönüştürdüğü Taşköprü sarımsağını, kilogramı 150 liradan Türkiye geneline pazarlanıyor. Firma sahibi Cebeci "Siyah sarımsakta, yapılan işlem sayesinde koku ortadan kalkıyor. Ham sarımsakta bulunan insan sağlığı için yararlı etken maddeler, siyah sarımsakta daha da artmaktadır" dedi.

Uçak bileti kampanyalarında Paris zirvede

BA Life Marketing, 2012-2017 yılları arasında düzenlediği uçak bileti kampanyalarının verilerini açıkladı. BA Life verilerine göre; son 5 yılda düzenlenen 55 kampanya, markaların satışlarını yüze 30 artırdı. Bu kampanylarda tüketicinin en çok tercih ettiği destinasyonlar ise sırasıyla; Paris, Roma ve Amsterdam oldu.

TES-İŞ'ten nükleerde çifte iş birliği

Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası tarafından (TES-İŞ), Akkuyu'daki nükleer santralin yapımını üstlenen Rus enerji şirketi Rosatom'un örgütlü sendikası Profatom ve Belarus Enerji, Gaz ve Petrol Sanayi Sendikası ile uzun vadeli işbirliği yapmak üzere mutabakat sağlandığı bildirildi.