Şoför iş ilanları (1728 adet)

Toplam 1728 adet Şoför iş ilanı bulundu. 173 sayfanın 2. sayfası görüntüleniyor.


CTE Cezaevlerinde Çocuk Gelişimci ve Sosyolog Personel Çalıştıracak

Şoför İş ilanlarıCTE Cezaevlerinde Çocuk Gelişimci ve Sosyolog Personel Çalıştıracak
Ceza ve Tevkifevleri (CTE) tarafından cezaevlerine çocuk gelişimci ve sosyolog personel alımı yapılacak. Tüzük değişikliğine göre artık ceza infaz kurumlarında çocuk gelişimi uzmanı ve sosyolog çalıştırılacak.

Binali Yıldırım: 30 Bin Personele İhtiyacımız Var

Şoför İş ilanlarıBinali Yıldırım: 30 Bin Personele İhtiyacımız Var
Başbakan Binali Yıldırım gelecek 5 yıl içerisinde dünyada bir buçuk milyon siber güvenlik uzmanına ihtiyaç olacağını belirtti. Ulaştırma Bakanlığı 30 bin siber güvenlik uzmanı alımı için sorumluluk sahibi ve siber güvenlikle ilgili tedbir alınması gerekti

2018 YKS'de Açık Uçlu Soru Çıkacak mı

Şoför İş ilanları2018 YKS'de Açık Uçlu Soru Çıkacak mı
Yükseköğretim Kurulu YÖK başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, 2018 yılında ilk defa uygulanacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS'de açık uçlu soru çıkıp çıkmayacağı konusu ile ilgili açıklama yaptı. İşte detaylar.

KYK Memur Alımı Yapacak

Şoför İş ilanlarıKYK Memur Alımı Yapacak
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK Genel Müdürlüğü tarafından 25 memur alım ilanı yayımlandı. KYK Müfettiş yardımcısı alımı için şartlar ve başvuru tarihleri belli oldu.

Akdeniz'de 4.0 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi

Şoför İş ilanlarıAkdeniz'de 4.0 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi
Korkutan deprem haberi gece yarısı Akdeniz'den geldi. Akdeniz'de Girit Adası açıklarında 4,0 şiddetinde deprem meydana geldi. İşte meydana gelen son depremlere ilişkin merak edilen ayrıntılar...