Şoför Adana iş ilanları (22 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 22 adet Şoför, Adana iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Karekodlu çek kullanımı 3,5 milyonu geçti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "15 Şubat 2017 itibarıyla 3 milyon 523 bin 143 adet karekodlu çek yaprağı tedavülde. Dolayısıyla biz çeke bir itibar ve güven kazandırmış olduk. Piyasa da bunu kullanmaya başladı" açıklamasında bulundu.

Emeklilikte yaşa takılanlar için Müezzinoğlu'ndan yeni açıklama geldi!

Emeklilikte yaşa takılanların merakla beklediği erken emeklilik yasası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından ele alındı. Emekli olmak isteyen fakat yaş sınırlaması nedeniyle bunu gerçekleştiremeyen vatandaşlara değinen Müezzinoğlu, Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni bir düzenleme olmayacağını duyurdu. İşte, Bakan Müezzinoğlu'nun emeklilikte yaşa takılanların merak ettiği erken emeklilik konusundaki açıklaması

Yumurta sektörü 2017 yılından umutlu

Türkiye'nin yumurta borsası olarak bilinen Afyonkarahisar'ın Başmakçı ilçesinde üreticiler, 2017'nin kötü bir dönem olarak geride kalan geçen yıla göre üretim, ihracat ve fiyatlar açısından daha olumlu şekilde geçmesini bekliyor.

Münih Turizm Fuarı başladı

Almanya’nın Münih kentinde her yıl düzenlenen F.RE.E isimli uluslararası turizm fuarı başladı.

50 binlik satış beklentisi

Renault Mais Genel Müdürü Çağdaş: "Ocak ayı pazarı, geçen yılın aynı dönemine göre artışla 35 bin adet gerçekleşti, bu iyi bir pazardır. Şubat beklentisi ise 50 bin civarında ve ben bunun gerçekleşeceğini düşünüyorum" açıklamasında bulundu.