Şoför iş ilanları (1162 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 1162 adet Şoför iş ilanı bulundu. 117 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.Bu yöntemler kredi alma şansınızı arttırıyor!

Bir taksitle ödeme yöntemi olan kredi ürünleri sayesinde küçük büyük, ucuz pahalı tüm ihtiyaçlarınız için kredi çekerek bütçenize uygun taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz. Peki kredi başvurunuzun onaylanma ihtimalini nasıl arttırabilirsiniz?

“Kredi Borcumu Ödeyemiyorum” Şimdi Ne Olacak?

Kredi borcu ödenmezse ne olur? Bu soru kredi borcu ödeyen pek çok kişinin aklında. Peki kredi borcunun ödenmemesi nelere yol açar?

Telekom'un tüm kredisi izlemede

AKBANK’ın bir yıldan uzun süredir geri ödenmeyen OTAŞ kredisini yakın izlemeye aldığını açıklamasının ardından Garanti Bankası ve İş Bankası da krediyi yakın izlemeye aldı.

199.5 milyar liralık kefalet kullandırıldı

Hazine destekli kefalet sistemi kapsamında Kredi Garanti Fonu tarafından 2017 Kasım ayı sonu itibariyle kredi veren bankalara 199.5 milyar lira tutarında kefalet limiti tahsis edildi.

ABD'de tüketici kredileri 16 yılın en yüksek artışını kaydetti

ABD'de tüketici kredileri, kasımda 28 milyar dolar artarak son 16 yılın en hızlı yükselişini kaydetti.

Beşiktaş'tan KAP'a kredi açıklaması

Beşiktaş Kulübü, KAP'a yaptığı açıklamada Denizbank ve Ziraat Bankası ile 96 milyon 400 bin dolar (363 milyon 500 bin TL) kredi kullanımı için anlaşıldığını açıkladı.

Rusya'dan flaş S-400 açıklaması... Tarih verdiler

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Askeri Teknik İşbirliği'nden sorumlu danışmanı Vladimir Kojin, S-400 hava savunma sistemlerinin teslimatı konusunda Türkiye ile tüm konuların çözüldüğünü belirterek, “Teslimatların 2019 sonu veya 2020 başında yapılacağını öngörüyoruz.” dedi. Sputnik'de yer alan habere göre de Kojin ayrıca anlaşmasının bir kısmının, Rusya tarafından sağlanacak krediyle karşılanacağını belirtti.

Türk Telekom Çin'den kredi aldı

Türk Telekomünikasyon AŞ, Bank of China ile 200 milyon avro tutarında kredi sözleşmesi imzaladı.