Şoför Edirne iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet Şoför, Edirne iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.77 bankaya vergi kaçırma cezası

Almanya tarihindeki en büyük vergi kaçakçılığını bankaların yaptığı ortaya çıktı. Almanya’da faaliyet gösteren 77 banka, vergi kaçırdıkları gerekçesiyle yaklaşık yarım milyar euro ceza ödeyecek.

Küresel piyasalar Fed tutanaklarına odaklandı

Küresel piyasalar artan risk iştahı ile pozitif seyrini sürdürürken, bugün açıklanacak ABD Merkez Bankası (Fed) toplantı tutanaklarının yatırımcıların odağında olacağı belirtiliyor.

Fitch Ratings: Gelişen ülkelerin bankalarının reytingleri üzerindeki baskı azaldı

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings'den, gelişmekte olan ülkelerin bankaları için küresel risk baskısının azaldığı açıklandı.

Taksim'de bir garip olay! Banka şubesine sandalye bacağıyla saldırdı

TAKSİM Meydanı’nda bir kişi banka şubesine sandalye bacağı ile saldırdı. Polis ekiplerinden kaçan saldırgan kısa süreli kovalamaca sonucu yakalanarak gözaltına alındı. Saldırıda banka şubesinin güvenlik kameraları ve kabloları zarar gördü.

Bankalardan satılık 10 bin daire...

Ödenemeyen kredilerin teminatı olarak bankalara geçen ve satışa çıkarılan gayrimenkul sayısı 8 bin 412. Henüz satışa konulmamış olanlar ve rakam açıklamayan diğer birkaç bankanın elinde bulunanlarla birlikte bu rakamın 10 bini geçtiği tahmin ediliyor.  

Özbekistan’a 950 milyon euro kredi verdiler

Özbekistan Dışekonomik Faaliyet Milli Bankası, Almanya’nın önde gelen bankaları ile 950 milyon euro değerinde kredi anlaşmaları imzaladı.

2017 yılı 9 aylık bilançolar

AKBANK MEVDUATI YÜZDE 9 BÜYÜTTÜ

Bankalardan turizme 61,4 milyar liralık destek

Bankaların turizm sektörüne sağladığı toplam nakdi kredi tutarı, son 5 yılda yüzde 282 artışla 61,4 milyar liraya ulaştı.