Şoför Isparta iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet Şoför, Isparta iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Kerevitaş'tan 900 milyon TL'lik satın alma

Gıda sektörünün önemli markalarından Kerevitaş, yağ pazarının lideri konumundaki Besler'i 904,5 milyon TL'ye satın alacağını açıkladı. Satın alma işlemi sonrasında Kerevitaş 2 milyar TL'ye yakın ciroya yaklaşacak ve Türkiye'nin halka açık en büyük ikinci gıda şirketi olacak.

BM'den Turkcell'e "insanlık" ödülü

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) platformu, Suriyeli sığınmacılarla ilgili çalışmalarından dolayı Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu'nu "Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri" öncüsü seçti.

Polinas Plastik, Propak Ambalaj’ı aldı

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin dolaylı bağlı ortaklığı Polinas Plastik Sanayii ve Ticareti A.Ş., Propak Ambalaj Üretim ve Pazarlama A.Ş.’nin hisselerinin yüzde 90’ını 47 milyon Euro karşılığında satın alarak ambalaj sektöründe dev bir satın almaya imza attı. ÜNLÜ & Co, bu süreçte Gözde Girişim ve Polinas’ın finansal danışmanlığını üstlendi.

Bakanlık harekete geçti inceleme başlatıldı! Kesinlikle uzak durun...

GÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı’nca, ’slime’ adlı ürünlerle ilgili harekete geçildiği belirtilerek, inceleme başlatıldığı bildirildi.

3 ile daha hızlı tren müjdesi! İlk adım atıldı...

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Malatya-Elazığ-Diyarbakır hızlı tren projeleri için ilk adım atıldı" açıklamasında bulundu!