Aşçı Hatay iş ilanları (21 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 21 adet Aşçı, Hatay iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Doktorları ayağınıza getiriyor

Teknolojiyle her geçen gün daha fazla entegre olan sağlık sektöründe yenilik peşinde koşan Türk girişimci Kenan Ordu, dikkat çeken servis ve hizmetler geliştirdi. Ordu, kurduğu ‘Medicopin’ ile ABD’li uzman doktorları hastalarla internet üzerinden buluşturuyor, ‘Medihis’ ile hastaların MR, tahlil sonuçları, endoskopi gibi sağlık verilerini tek bir noktada saklıyor.

Hattat’a yine izin çıkmadı

İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi, yapımı yılan hikayesine dönen Maslak’taki Diamond of İstanbul projesine yine onay vermeyip, emsal artışına sınırlama getirdi.

Hoşdere’ye 1000 konut

SUR Yapı, İstanbul Esenyurt’a bağlı Hoşdere bölgesinde yeni bir proje hayata geçiriyor. Emlak Konut ihalesi ile alınan arsada yaklaşık 1000 konut inşa edilecek.

Arıza ve kesintiyi önceden bildirecek

İSTANBUL Avrupa yakasında elektrik dağıtımı hizmetini sağlayan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), Aselsan ile Ar-Ge projesine imza attı.

Baykal’dan ‘ÇAYKUR’ tepkisi

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, ÇAYKUR’un Varlık Fonu’na devrini eleştirdi. Baykal, “Bizim maliye tarihimiz açısından, Cumhuriyetin maliye tarihi açısından bir önemli dönüm noktasıdır. Osmanlı İmparatorluğu’nda bunu Düyun-u Umumiye olarak yaşamıştık hatırlarsınız” dedi.