işDeposu.net doğrudan iş ilanı alıp yayınlamaz, aracılık izni olan çeşitli firma yada yayın organlarında yayınlanan açık iş ilanlarını size kolayca sorgulayıp erişebileceğiniz halde bir arada sunan bir sitedir.

Yayınlanan iş ilanlarının asıl sayfalarına her ilanın altında bulunan 'ilan sayfasına git' bağlantısına tıklayarak erişebilirsiniz. İletişim bilgisi olmayan ilanlara başvurmak için bu bağlantı aracılığı ile ilanın asıl sayfasına gitmelisiniz. İletişim bilgisi olanlarda da küçük olasılık da olsa aktarımda oluşabilecek hatalara karşı ilanın asıl sayfasına bakmanızı öneririz, böyle bir sorunla karşılaştığınızda lütfen bildirin düzeltelim.

Yayınlanan iş ilanları ile ilgili sorumluluk ilanı alıp yayınlayan kuruluşa aittir, isdeposu.net herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Sistemimiz ilan kaynakalarını otomatik olarak sürekli tarar ve yeni yayınlanan ilan olduğunda bunu alır ve son başvuru tarihi dolana yada iptal edilene kadar yayınlar ve sonra yayından kaldırır. İlan kaynağında iptal edilmiş ve sistem bunu algılayamamış ise böyle bir durumda olan yayınladığınız ilanınız varsa lütfen bize söyleyin yayından kaldıralım. Aksi durumlar için sorumluluk kabul etmeyiz.

Herhangi bir soru, sorun yada önerinizi ilet@isdeposu.net adresine eposta göndererek iletebilirsiniz.