Afyonkarahisar iş ilanları (375 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 375 adet Afyonkarahisar iş ilanı bulundu. 38 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


FED'den bir kez daha faiz artırımı sinyali

ABD Merkez Bankası (Fed) Başkan Yardımcısı Stanley Fischer, bu yıl bitmeden iki kez daha faiz artırılmasının doğru olacağını söyledi. Fischer, CNBC'ye verdiği mülakatta, Fed'in para politikasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Türk bankacı New York'ta tutuklandı

Halkbank’ın Uluslararası Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, İran’a yönelik ABD yaptırımlarını delmek ve bankacılık sahtekârlığı yaptığı gerekçesiyle New York’ta FBI’ın talebiyle tutuklandı. Mehmet Hakan Atilla’nın iki suçtan toplam 50 yıl hapsi isteniyor.

Son dakika: Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla tutuklandı

Halkbank'ın Uluslararası Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Mehmet Hakan Atilla, ABD New York’ta bulunan John Kennedy Havalimanı’nda gözaltına alınarak tutuklandı. Hâkim karşısına çıkarılan Atilla'nın tutukluluk halinin devamına ve bir sonraki duruşmanın 10 Nisan’da görülmesine hükmedildi.

Orlando’ya Türk kasabası

ABD’de Orlando şehrinde 3 Türk yatırımcı 1364 konutluk bir projeye imza atıyor.

81 ile doğalgaz

ENERJİ Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından, Hakkari, Şırnak, Yüksekova, Cizre, İdil ve Silopi doğalgaz dağıtımı için düzenlenen lisans ihalesinde en düşük teklifi, kilovatsaat başına 0.285 kuruşla Akmercan Turizm Taş. İnş. Güv. Sist. Tem. ve Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti. verdi.