Asistan Çankırı iş ilanları (2 adet)

  • 1
Toplam 2 adet Asistan, Çankırı iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.Park ettiği arabasını 20 yıl sonra buldu

Frankfurt'ta bir garaja 1997 yılında arabasını park eden ve nereye park ettiğini unutan adam, arabasını 20 yıl sonra buldu.

Nereye park ettiğini unuttu... Arabasını 20 yıl sonra buldu

Almanya'da bir adam aracını park ettiği yeri unuttu. Alman polisinden tam 20 yıl sonra haber geldi. Araç adamın park ettiği yerde duruyordu.

Trafik kazasında hayat kurtaracak tasarım: The Cut-Save Life

Araç içindeki önemli güvenlik önlemlerinden biri olan emniyet kemeri hayatımızı kurtarırken kimi zaman tehlikenin içine düşmemize de neden olabiliyor. Kaza sonrası yaşanan problemler emniyet kemerinin sıkışmasıyla sonuçlanabiliyor. The Cut-Save Life isimli ödüllü tasarım ise emniyet kemeri kullanımını daha güvenli hale getiriyor. Kullanıcıları zor durumlardan çekip kurtarıyor.

Volkswagen Type 2 geleceğe dönüyor

Bağımsız bir ekip tarafından geliştirilen Volkswagen T2, Geleceğe Dönüş filmiyle akıllara kazınan DeLorean’dan izler taşıyor.

Nissan ana vatanı Japonya'da üretime yeniden başlıyor!

Dünyanın önde gelen Japon otomotiv devi Nissan, araçların yetki verilmeyen kişilerce son kontrolünün yapıldığının ortaya çıkması ardından askıya aldığı üretimine yeniden başlıyor.

Ceza yazan polis memurunun otomobilini yaktı

Antalya'da polis memurunun aracını benzin dökerek yakan kişi tutuklandı.

Tofaş'tan 9 ayda tarihi rekor

Tofaş, ilk 9 ayda sektör tarihinin en yüksek üretim hacmini gerçekleştirirken ihracatını da arttırmayı sürdürüyor. Türkiye’nin en büyük 3’üncü sanayi kuruluşu Tofaş, 2017 yılının ilk 9 ayını tarihi bir rekorla kapattı.

Tesla bir yıl sonrasında sıfırı tüketecek

Tesla`nın elektrik altyapısı ve yeni modelleri için ihtiyaç duyacağı yatırım ve Model 3 kârlılığının düşük olması nedeniyle şirketin 1 sene içerisinde nakdinin tükenmesi bekleniyor.