Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm iş ilanları (23 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 23 adet Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


EMEKLİYE ÖNCE MAAŞ, SONRA ÇİFTE ZAM

Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm İş ilanları Temmuz maaşını erken alan Emekli Sandığı emeklileri, pazartesi kesinleşecek enflasyon farkını ve zamları da açıklanacak takvime göre hesaplarında görecek

YÜZ BİNLERCE EMEKLİYE MÜJDE! 4 ZAMMA EK OLARAK...

Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm İş ilanları Memur emeklileri için 2 yıllık 4 zamla birlikte aile yardımı talebi de karara bağlanacak. 2 çocuk sahibi memur emeklisi 4 zamma ek olarak 305 lira aile yardımına kavuşacak.

KENDİ 'EMEKLİ MAAŞINI' KENDİN HESAPLA!

Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm İş ilanları Memurların en fazla merak ettikleri konulardan birisi de ne zaman emekli olacakları ile emekli olduklarında ne kadar emekli maaşı alacakları hususudur. Bu yazımızda kamu kurumlarındaki en düşük ücret alan memurların hiçbir yardım almaksızın kendi kendilerine ne zaman ve kaç yaşında emekli olacakları ile 2017 yılı Ocak ayında ne kadar emekli maaşı alacaklarının hesabını anlatmaya çalışacağız. Ayrıca, en düşük emekli maaşının ne kadar olabileceğini örnekle açıklayacağız.

EMEKLİ MAAŞINA ASGARİ AYAR.

Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm İş ilanları En düşük emekli maaşının asgari ücret kadar olması gündemde. 1.404 liranın altındaki tüm maaşlara zam gelecek. 878 liralık SSK maaşı 526 lira, 998 liralık Bağ-Kur maaşı ise 406 lira artacak.

EMEKLİYE VE MEMURA TEMMUZ ZAMMINDA GERİ SAYIM

Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm İş ilanları Emeklinin ve memurun Temmuz zammı yüzde 6.48'i bulacak.