Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık iş ilanları (94 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 94 adet Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık iş ilanı bulundu. 10 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


O ödemeler için süre 26 Şubat'a uzatıldı

Maliye Bakanlığı, Güneydoğu'nun bazı il ve ilçelerinde sürmekte olan mücbir sebep halinin son kez uzatıldığını, mükelleflerin borçlarını 26 Şubat 2018 tarihine kadar ödeyebileceklerini duyurdu.

Borç yapılandırmada ikinci taksit için son gün 2 Ekim

Gelir İdaresi Başkanlığı'nca, 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 2. taksit ödemelerinin 2 Ekim akşamına kadar yapılması gerekiyor. Yapılandırma hakkının sürmesi için ilk iki taksitin zamanında ödenmesi gerekiyor.

Organomineral gübre üretecek

Hektaş, tarımda yeni bir yatırıma hazırlanıyor. Bilinçsiz tarım uygulamaları nedeniyle verimi azalan tarım arazilerini zenginleştirecek ve yetiştirilen ürünlerin ihtiyacı olan mineralleri toprağa geri verecek yatırım kapsamında Hektaş, ‘organomineral’ adı verilen yeni nesil gübre üretimi yapacak.

Amadeus uçuşları Kiwi.com'la hesaplayacak

Amadeus yeni arama teknolojisiyle Kiwi.com, 750 milyondan fazla uçuş kombinasyonunu önceden hesaplayabilecek. Amadeus’un geliştirdiği büyüyen arama kapasitesi ile Kiwi.com yolcularına daha hızlı bir şekilde, daha fazla değer sunacak.

Bu fasulye yok satıyor

Samsun’un 19 Mayıs ilçesi Nebyan bölgesinde yetişen fasulyeler pazara inmeden müşteri buluyor.