Büro Memuru (Genel) iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet Büro Memuru (Genel) iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


'TAŞERONA KADRO KONUSUNDA ÇALIŞMA TAKVİMİ BELİRLENMEDİ'

Büro Memuru (Genel) İş ilanları ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Taşeron işçilere kadro çalışması konusuna da değinen Bakan Müezzinoğlu, "Şu anda onunla ilgili hükümetimizin çalışma takvimini belirlemedik.

KIDEM TAZMİNATI YARIN BAKANLAR KURULU'NDA

Büro Memuru (Genel) İş ilanları Kıdem tazminatı düzenlemesi yarın hükümete sunulacak.

KIDEM TAZMİNATI YENİ DÜZENLEME EKK'DA GÖRÜŞÜLDÜ

Büro Memuru (Genel) İş ilanları Kıdem tazminatı yeni düzenleme EKK'da görüşüldü Kıdem tazminatı son durum neler değişecek sorusu milyonlarca çalışan tarafından merak ediliyor. Kıdem tazminatında yapılacak yeni düzenlemeyle birlikte hem işçi hem de işverenin mutlu olması bekleniyor. Ekonomi Koordinasyon Kurulu’nun geçen haftaki toplantısının tamamında Kıdem Tazminatı Fonu görüşüldü. Cumhurbaşkanlığı ekonomi danışmanı Cemil Ertem’in de katıldığı toplantıda fonun devlete getireceği yük ve sürdürülebilirliğini ölçmek için 2200 yılına kadar simülasyon yapıldı. EKK toplantısında, çalışanın kıdem fonunu nasıl kullanacağı da tartışıldı.

ASIL VE YARDIMCI TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA ALINMASINA DAİR SORU ÖNERGESİ

Büro Memuru (Genel) İş ilanları Kamuda çalışan 720 binden fazla taşeron işçinin kadroya alınması konusunu gündemde tutmaya devam ediyoruz. Asıl ve yardımcı işte çalışan tüm taşeronların kadroya alınması süreci ile ilgili olarak son durum hakkında soru önergesi verildi.

146 BİN 530 ELEMAN ARANIYOR

Büro Memuru (Genel) İş ilanları Bu yıl 404 bini aşkın kişiyi iş sahibi yapan İŞKUR, 146 bin 530 eleman daha arıyor. İş arayanlar; ülke genelindeki açık işlere, İŞKUR'un sitesinden ya da il müdürlüğü aracılığıyla başvuru yapabiliyor