Düzce iş ilanları (450 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 450 adet Düzce iş ilanı bulundu. 45 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Türkiye turuna başlıyor

Türkiye’de 1996 yılından beri yolcu ve yük taşımacılığı sektörüne hizmet veren ve kendi kategorisinde “güvenilir araç” olarak tanımlanan Mercedes-Benz Sprinter minibüsler, Türkiye turuna çıkıyor ve toplam 23 gün sürecek tanıtım turunun startını Karadeniz, Ege ve İç Anadolu bölgelerinden eş zamanlı olarak veriyor. 

'Bu tür tesislerin artmasını diliyoruz'

Yönetim Kurulu ile birlikte Afyon Çobanlar’daki Kurt Gurme tesislerini ziyaret eden Başkan Eda Ersoy Tombakoğlu: “Bölge ve ülke ekonomisine, aynı zamanda istihdama büyük katkı sağlayan bu tür tesislerin sayısının artmasını diliyoruz” açıklamasında bulundu.

KDV indirimi uzatıldı mı? ÖTV indirimi uzatılacak mı?

KDV indirimi ile büyük bir ivme kazanan piyasalar, Kanun Hükmünde Kararname ile alınan bu kararın devamını istiyor. KDV ve ÖTV indirimi ile alım gücüne katkı sağlayan devlet, 2017 yılında beyaz eşya ve mobilya satışlarında hareketlilik yaşanmasına olanak sağladı. Peki, KDV indirimi ne zamana kadar devam edecek. ÖTV ve KDV indirimi uzatılacak mı?

Deutsche Bank, Brexit’e rağmen Londra’da kalacak

Almanya merkezli Deutsche Bank’ın İngiltere Başkanı Garth Ritchie, Avrupa Birliğinden çıkış sürecine (Brexit) rağmen İngiltere’nin geleceğine inandıklarını belirterek City of London içerisinde yeni bir yönetim binasına taşınmayı planladıklarını açıkladı.

Radyoda reklâm yatırımları 220 milyon TL'yi aştı

Düşük maliyeti ve erişimi en yüksek ikinci mecra olan radyo, 2016 yılında reklamverenlerin tercihi oldu. Radyo mecrasında reklam yatırımları geçtiğimiz yıl 220 milyon lirayı aştı.