Eğitim Kırıkkale iş ilanları (12 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 12 adet Eğitim, Kırıkkale iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Otomobilini satacaklar dikkat! Tazminat yolu açıldı...

Kaza sonucu aracın düşen değeri karşı tarafın sigortasından talep edilebiliyordu. Ancak konu bilinmediği için çoğu kişi aracını düşük değerle sattı. Danıştay, aracını düşük değere satanlara da tazminat alma yolunu açtı.

2B'den 2,4 milyar lira gelir bekleniyor

2018 yılı bütçe tasarısına göre, 2B taşınmazlarının satışından 3 yılda yaklaşık 2,4 milyar lira, hazineye ait tarım arazilerinin satışından da 411,3 milyon lira gelir elde edilmesi öngörülüyor.

ÖTV indiriminin son ayında beyaz eşya satışında rekor

Beyaz eşyada iç satışlar ÖTV indiriminin son ayı olan eylülde yüzde 21 artarak 863 bin adet olarak gerçekleşti. Ağustos ayında 720 bin adet ile rekor kıran satışlar, bu rekoru da tazelemiş oldu. İlk 6 ayda yapılan beyaz eşya satış adedi ise 6 milyondan fazla.

Kazdağı kestanesinin fiyatı 3 liraya düştü

ÇANAKKALE’nin Bayramiç İlçesi’ndeki Kazdağları’nın kuzey yamaçlarında bulunan kestane ağaçları iyi mahsul verince, daha önce 10 liradan satılan ürünün kilo fiyatı 3 liraya kadar indi.

Hüseyin Aydın: Kaynak ile kredi arasında marj açılıyor

Bankacılık sektöründe toplanılan kaynakla verilen kredi arasındaki marjın açıldığını belirten TBB Başkanı Aydın, "Kaynak miktar olarak kıt, kıt olan şey pahalı, bunun ucuzlatılması bankaların birinci hedeflerinden biri" dedi.