Elektrik Erzurum iş ilanları (13 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 13 adet Elektrik, Erzurum iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


YÖK'ten uzaktan eğitim yolu ile mezun olanların diplomalarında "Uzaktan Öğretim" ifadesi yer alması gerektiğini kararlaştırdı.

Elektrik Erzurum İş ilanlarıYÖK'ten uzaktan eğitim yolu ile mezun olanların diplomalarında "Uzaktan Öğretim" ifadesi yer alması gerektiğini kararlaştırdı.
Önemli Bir Karar YÖK'ten Geldi Uzaktan Eğitim Yolu ile Mezun Olanların Diplomalarında "Uzaktan Öğretim" İfadesi Yer Alması Gerektiğini Açıklandı.Bu Karar Dönem Ortasında Olması Öğrencilere Zor Anlar yaşatacaktır

690 Sayılı KHK ile Astsubay MYO’da Astsubay Atama İşlemleri Değişti

Elektrik Erzurum İş ilanları690 Sayılı KHK ile Astsubay MYO’da Astsubay Atama İşlemleri Değişti
29 Nisan Resmi Gazetede yayımlanan 690 sayılı olağanüstü hal kapsamında bazı düzenlemeler yapılması hakkında kanun hükmünde kararname ile Astsubay Meslek Yüksek Okulundan MYO mezun olanların Astsubaylığa geçiş işlemleri ve tarihleri değişti.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Eleme Adayları Kimler Oldu

Elektrik Erzurum İş ilanlarıSurvivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Eleme Adayları Kimler Oldu
Survivor 2017’de 15. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlık kolyesini hangi yarışmacı aldı? Kimler eleme adayı oldu?

7000 Mahalle ve Çarşı Bekçisi Alımı Şartlar Nasıl Olacak

Elektrik Erzurum İş ilanları7000 Mahalle ve Çarşı Bekçisi Alımı Şartlar Nasıl Olacak
Emniyet Genel Müdürlüğüne 7 Bin Mahalle ve Çarşı Bekçisi alımı için kadro ihdası 690 sayılı yeni KHK’da açıklandı. 2017 yılı bekçi alımları yakında başlatılacak. Valiliklerin ilanları yayınlama sürecine gireceğiz. Peki şartlar nasıl olacak? İşte detaylar.

7000 Bekçi Alımı Yapılacak İller Belli Oldu

Elektrik Erzurum İş ilanları7000 Bekçi Alımı Yapılacak İller Belli Oldu
7000 Mahalle ve çarşı bekçisi alımı için kadrolar 690 sayılı OHAL KHK’sı ile verildi ve şimdi sıra Valilikler tarafından ilanların açıklanma sürecine geldi. Çok kısa sürede alımlar için ilanlara başlanacak 6 il belirlendi. İşte o iller.