Fason iş ilanları (91 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 91 adet Fason iş ilanı bulundu. 10 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Katar’da Türk şovu

Türkiye, Expo Turkey by Qatar’a 150 firmayla çıkarma yaptı. Fuarı organize eden Medyacity’nin Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, Türk müteahhitlerin Katar’daki 170 milyar dolarlık iş fırsatından 20 milyar dolar pay alabileceğini söyledi.

Bekleyen talep devreye girecek

METAL Yapı Konut, Katar’ın başkenti Doha’da düzenlenen Expo Turkey By Qatar Fuarı’nda mevcut ve yeni yatırımlarını yabancıların beğenisine sundu.

‘Yabancıya fırsatları anlattık’

Expo Turkey By Qatar Fuarı’na katılan Emlak Konut GYO’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, “Türkiye pazarındaki fırsatları Katarlı yatırımcılara anlattık” dedi.

Katar’da yatırıma TALİP OLDU

TEKNİK Yapı, yurtdışı yatırımcıların artan ilgisi nedeniyle devam eden projelerini ve satışa sunacağı yeni projelerini Katar Expo Fuarı’nda tanıtmaya karar verdi.

Yabancı yatırımcıları Türkiye’ye çağırdı

Katar’daki Expo Turkey by Qatar Fuarı’na katılan Kuzu Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “Katarlı yatırımcılara ülkemizi ve ülkemizdeki yatırım fırsatlarını anlattık. Türkiye, konumu ve sahip olduğu özelliklerle yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği marka bir ülke. Bunu bu platformda bir kez daha anladık. Yabancı yatırımcıları da ülkemize davet ettik” dedi.