Fason iş ilanları (55 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 55 adet Fason iş ilanı bulundu. 6 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.Tuvaletteyken telefonunuzu yanınıza almayın!

Kimse inkâr etmesin, en sevdiğiniz şeylerden biri de tuvalette otururken Instagram’da gezinmek. Hatta şu an bu yazıyı bile tuvalette otururken okuyor olma olasılığınız oldukça yüksek. Deterjan içeriği okumaktan telefonumuzla oynamaya ulaşmak çok eğlenceli kabul ediyoruz ama bu durum birçok mikrobu yaymanın ve sizi ya da hayatınızdaki insanları potansiyel risk altına sokmanın oldukça etkili bir yolu.

Cep telefonu el bombasına dönüşmesin

MANİSA Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Üzen, tablet ve cep telefonu gibi teknolojik ürünlerin kalitesiz şarj aletleriyle şarj edilmesi halinde patlayabileceğini belirterek uyarılarda bulundu.

Cep telefonu aboneliğinin ilk tesisinde ÖİV 53 lira olacak

Mobil telefon aboneliğinin ilk tesisinde 2018 yılı için alınması gereken maktu özel iletişim vergisi (ÖİV) tutarı 53 lira olarak belirlendi.

Faturasını geciktiren o bedeli ödemeyecek

Hükümet, yaklaşık 78 milyon mobil hat kullanıcısı, 60 milyonu aşkın internet ve uydu yayını abonesini el yakan gecikme cezalarına karşı korumaya aldı.

iPhone ‘X’ olabilir

YENİ modellerin kullanıcılara sunulmasıyla akıllı telefon pazarındaki rekabet arttı.

Özel hastanedeki kız öğrencilere tuzak! Sapıklara suçüstü

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, bir özel hastanede, stajyer kız öğrencilerin soyunma odasına yerleştirilen cep telefonu ile gizlice görüntü çekilmesi olayı ile ilgili, hastaneye hizmet veren taşeron firmada temizlik görevlisi olarak çalışan 2 kişi gözaltına alındı. Gizli çekim ile bir ilgisinin olmadığını söyleyen F.U. serbest bırakılırken, İ.A. ise adliyeye sevk edildi.

Hasta muayene ederken cebindeki telefon patladı

Bülent Ecevit Üniversitesi Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalı Araştırma GörevlisiDr. Cem Başpınar’ın pantolon cebindeki akıllı cep telefonu, bir anda patlayarak alev aldı. Sağ bacağı yanan Dr. Başpınar, "Adli rapor tutuldu. Yetkili firmadan şikayetçi olacağım. Konuyu tüketici haklarına da taşıyacağım" dedi.

"Cep"ten internet kullanımı yüzde 71 arttı

Cep telefonlarından internet kullanımı yılın üçüncü çeyreğinde, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 71 arttı. Söz konusu dönemde cepten internet kullanımı 313 bin 447 terabayttan 534 bin 778 terabayta yükseldi.