Finans iş ilanları (2410 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 2410 adet Finans iş ilanı bulundu. 241 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


En ‘Cesur’ yatırım

Otokar ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) şirketi Tawazun’un girişimleriyle kurulan Al Jasoor (Cesur), BAE Silahlı Kuvvetleri ile 661 milyon dolarlık 8x8 taktik tekerlekli zırhlı araç sözleşmesi imzaladı. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Otokar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, “Körfez’e ihracatla kalmayacak, yerel ortağımızla kurduğumuz şirketle yurtdışında üretime başlayacağız” dedi.

İstihdam sözünü TUTMAYANI ifşa edeceğim

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde başlattığı istihdam seferberliği için söz verip yerine getirmeyen herkesi tüm ülkeye ifşa edeceğini açıkladı.

Otoparkta kartla ödeme dönemi

İSTANBUL’da günlük 150 bin araca hizmet veren İspark’ta, kredi kartı ve İstanbulkart’la ödeme seçenekleri de devreye girdi.

Bize 20 değil 5 yıl vade yeter!

OYDER Başkanı Alp Gülan, 2017’de en önemli teşvik beklentilerinin yaşlı araçların parktan çekilmesi olacağını belirterek, “Bunun için de konut gibi 240 ay değil, teşvike destek olarak oto kredilerinde yasal sınır olan 48 ay vadenin 60 ay ve üzerine çıkmasını istiyoruz” dedi.

Yeni modellerle hedef ilk 10

ÇEK üretici Skoda’nın ‘markanın kalbi’ olarak nitelediği ve Türkiye dahil tüm dünyada en çok satan modeli konumundaki Octavia, kapsamlı bir yenilenme operasyonu geçirdi.