Finans Artvin iş ilanları (6 adet)

  • 1
Toplam 6 adet Finans, Artvin iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


En ‘havalı’ AVM

İstanbul Ayazağa’da Artaş İnşaat ve İnvest İnşaat ortaklığı ile hayata geçen gayrimenkul projesinde alışveriş merkezi kapılarını açtı. Ayda 1.5 milyon ziyaretçi beklenen alışveriş merkezine ulaşım havaray ile de sağlanacak. Seyrantepe metrodan havaraya binen yolcular alışveriş merkezinin yemek katında inecek.

Almanlar için ‘dönüş’ umudu

Alman Turizm Ekonomisi Federal Birliği Başkanı Michael Frenzel’in yaptığı açıklamaya göre 2018’de Almanların Türkiye’ye yaptırdığı ön rezervasyonlarda bir önceki yıla göre yüzde 20’lik artış yaşanıyor.

Belediyelere imar teftişi

Son dönemlerde başta büyükşehirler olmak üzere birçok kentteki imar kirliliğine dikkat çeken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin istişare toplantısında büyük bir teftiş operasyonu başlatacaklarını açıkladı. Erdoğan, imar uygulamalarıyla ilgili tüm belediyelere İçişleri Bakanlığı’nın müfettiş göndereceğini söyledi.

Borcunu kapatana yüzde 20 indirim

EMLAK Konut GYO, borcunun tamamını ya da bir kısmını kapatana indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2016 tarihi ve öncesinde konut ya da ticari ünite satın alan ve ödemesi Emlak Konut’a devam eden alıcılara borcunu kapatması durumunda indirim yapılacak.

‘Altına dayalı tahvil mevduattan daha cazip’

EKONOMİDEN Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, “altına dayalı tahvil” uygulamasının vatandaş açısından mevduattan daha cazip olduğunu söyledi.