Freelance Hatay iş ilanları (3 adet)

  • 1
Toplam 3 adet Freelance, Hatay iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.“Kredi Borcumu Ödeyemiyorum” Şimdi Ne Olacak?

Kredi borcu ödenmezse ne olur? Bu soru kredi borcu ödeyen pek çok kişinin aklında. Peki kredi borcunun ödenmemesi nelere yol açar?

Telekom'un tüm kredisi izlemede

AKBANK’ın bir yıldan uzun süredir geri ödenmeyen OTAŞ kredisini yakın izlemeye aldığını açıklamasının ardından Garanti Bankası ve İş Bankası da krediyi yakın izlemeye aldı.

199.5 milyar liralık kefalet kullandırıldı

Hazine destekli kefalet sistemi kapsamında Kredi Garanti Fonu tarafından 2017 Kasım ayı sonu itibariyle kredi veren bankalara 199.5 milyar lira tutarında kefalet limiti tahsis edildi.

ABD'de tüketici kredileri 16 yılın en yüksek artışını kaydetti

ABD'de tüketici kredileri, kasımda 28 milyar dolar artarak son 16 yılın en hızlı yükselişini kaydetti.

Beşiktaş'tan KAP'a kredi açıklaması

Beşiktaş Kulübü, KAP'a yaptığı açıklamada Denizbank ve Ziraat Bankası ile 96 milyon 400 bin dolar (363 milyon 500 bin TL) kredi kullanımı için anlaşıldığını açıkladı.

Rusya'dan flaş S-400 açıklaması... Tarih verdiler

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Askeri Teknik İşbirliği'nden sorumlu danışmanı Vladimir Kojin, S-400 hava savunma sistemlerinin teslimatı konusunda Türkiye ile tüm konuların çözüldüğünü belirterek, “Teslimatların 2019 sonu veya 2020 başında yapılacağını öngörüyoruz.” dedi. Sputnik'de yer alan habere göre de Kojin ayrıca anlaşmasının bir kısmının, Rusya tarafından sağlanacak krediyle karşılanacağını belirtti.

Türk Telekom Çin'den kredi aldı

Türk Telekomünikasyon AŞ, Bank of China ile 200 milyon avro tutarında kredi sözleşmesi imzaladı.

Okuma yazma bilmeyenler kredi alabilir mi?

Okuma yazma bilmeyen bir kişinin bankaya kredi başvurusu yaparak kredi çekmesi mümkün değil. Çünkü banka tarafından hazırlanan kredi sözleşmesinin, borç alan kişi tarafından okunup imzalanması gerekir. Ancak yine de bu kişilerin kredi alabilmesini sağlayacak yöntemler var...