Güvenlik iş ilanları (1976 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 1976 adet Güvenlik iş ilanı bulundu. 198 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Anadolu traktörü

2018’den itibaren ithal traktörlere gelecek yüzde 21’lik ek vergi, Türkiye’de yatırımların yolunu açtı. ABD Agco ve Hintli Mahindra’nın ardından İtalyan Landini’de Türkiye’de üretim yapacak. Anadolu Grubu ile ‘Anadolu Landini’ şirketini kuran İtalyanlar 2018’den itibaren 40 milyon Euro yatırımla Şekerpınar’da traktör üretimine başlıyor.

Vatandaş bu oyuna kanma

TÜRKİYE Bankalar Birliği (TBB), yeni bir dolandırıcılık taktiği ile ilgili vatandaşları uyardı. Uyarıya göre, banka görevlisi gibi arayan dolandırıcılar promosyon verileceği veya para iadesi yapılacağı bahanesiyle müşterileri sesli yanıt sistemine aktararak kart bilgilerini alıyor. Bu sistem üzerinden müşterilerden elektronik olarak onay da alan dolandırıcılar itiraz haklarını da kısıtlamış oluyor.

Yüksek faize bir tepki de katılımcılardan

Yüksek faizden katılım bankaları da nasibini aldı. İş modeli reel ekonomiye dayalı olmasından dolayı yüksek faizden etkilendiklerini söyleyen katılım bankaları yöneticileri, “Biz, yüzde 8 kâr payı dağıtıyoruz, bankalar yüzde 18 mevduat faizi öneriyor” diyor.

Bu markette para geçmiyor

TEMEL İhtiyaç Derneği (TİDER) Maltepe’den sonra Bağcılar’da ihtiyaç sahiplerinin ücretsiz alışveriş yapmasını sağlayan ikinci Destek Market’ini açtı.

Canlı mönü

Restoranlardaki mönüler artık 3 boyutlu olarak canlanmaya başlıyor. Alper Güler ve Caner Soyer tarafından kurulan ‘Kabaq’ adındaki girişim arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle, kullanıcıların mönüdeki yemekleri sipariş vermeden önce 3 boyutlu olarak görmesini sağlıyor.