Grafiker Bursa iş ilanları (18 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 18 adet Grafiker, Bursa iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Son dakika... Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde çalışmalar tamamlandı...

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki TAK kurulum çalışmaları tamamlandı. Köprüde kapatılan şeritler, bugün saat 18:00 itibariyle tekrar trafiğe açılacaktır' dedi.

Tüm İstanbul'u ilgilendiriyor: Kazık çakıldı... O mesafe 30 dakikaya iniyor!

Eminönü-Alibeyköy arasını 30 dakikaya düşürecek tramvay projesi kapsamında Haliç’e çakılan kazıklar havadan görüntülendi. Görüntülerde tramvay için dolgu alanı yapılacak alanlardaki kazık çakma işlemlerinin devam ettiği görülüyor.

Fabrikasını kapatacak, 450 kişiyi işten çıkaracak

Dünyanın en büyük ilaç üreticilerinden Novartis, ABD’deki ilaç fabrikasını kapatacağını ve 450 kişiyi işten çıkaracağını açıkladı. Şirket ayrıca bazı ilaçların üretimini durduracağını da belirtti.

Japon devi açıkladı: Üretimi askıya alıyoruz

Japon otomotiv devi Nissan, kendi ülkesi Japonya’da tüm üretimini askıya aldığını duyurdu.

Halkbank personel alımı yapıyor! 1295 kişi istihdam edilecek

Halkbank personel alımı ile bünyesinde 1295 kişiyi istihdam etmeye hazırlanıyor. Servis görevlisi, müfettiş yardımcısı, içkontrolör yardımcısı ve uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecek olan Halkbank, personel alımı işlemini Türkiye genelinde gerçekleştirecek. Peki, 1295 kişinin istihdam edileceği Halkbank personel alımı başvurusu nasıl gerçekleştirilecek? İşte, başvuruyla ilgili detaylı bilgiler