Grafiker Gaziantep iş ilanları (3 adet)

  • 1
Toplam 3 adet Grafiker, Gaziantep iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Saudi Aramco'nun halka arzı planlanan hisselerine Çin doğrudan talip

2 trilyon dolar değer biçilen Suudi Arabistan'ın devlet kontrolündeki petrol şirketi Saudi Aramco'nun 2 trilyon dolar değer biçilen Suudi Arabistan'ın devlet kontrolündeki petrol şirketi Saudi Aramco'nun halka arz etmeyi planladığı 100 milyar dolar değerindeki hisseyi Çinli PetroChina ve Sinopec doğrudan satın almak istiyor.

Kadın çiftçilerden yerli patates hasadı

Niğde'de Patates Araştırma Enstitüsü ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü iş birliğiyle uygulanan "Kadın Elinde Yerli Patates" projesi kapsamında eğitim alan kadın çiftçiler, toprakla buluşturdukları yerli tohumdan elde ettikleri patatesin hasadını yaptı.

İkinci el taşıt kredisi ile ilgili bilmeniz gerekenler!

Herkesin sıfır araç hayali olsa da ikinci el araçlara da rağbet çok fazla. Özellikle fiyatların daha uygun olması ve vergi oranının daha düşük olmasından dolayı tercih edilen ikinci el araçlarda taşıt kredisi süreci biraz farklılık gösteriyor.

Altın alacaklar dikkat! Altın fiyatları...

Altının gramı 151,8 liradan işlem görüyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altın 249, Cumhuriyet altını 1.015 liradan satılıyor.

Çay kralı ikinci kez iflas erteleme istedi

HANCI markası ile 30 yıldan bu yana çay üretimi yapan Karahancı Gıda ikinci kez iflas erteleme istedi. Rize, Trabzon ve İstanbul’da üç fabrikası bulunan Hancı Çay, 6 bin kadar üreticinin ürününü işleyip pazarlamasını yapıyor. Şirketin avukatı “Eğer Hancı Çay iflas ederse başta çalışanlar olmak üzere bir çok kişi zarar görür” yorumunda bulundu.