Hekim Kars iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet Hekim, Kars iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Altın fiyatları en son ne kadar oldu? İşte çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları yatay seyrini sürdürüyor. En son 142 lira seviyesine kadar yükselen fiyatların dün itibari ile 141 liranın üzerinde işlem gördü. Peki altın fiyatlarının yatay seyri yatırım altınlarını nasıl etkiliyor. İşte çeyrek altın fiyatlarında son durum ve çeyrek altın fiyatları

Gazprom, Türkiye’de perakendeden çıkıyor

RUSYA’NIN dev doğalgaz şirketi Gazprom, Türkiye’deki doğalgaz perakende piyasasında bir yeni satışa daha hazırlanıyor.

İzmir’de Rusya Türkiye zirvesi

RUSYA Ekonomik Kalkınma Bakan Yardımcısı Aleksey Gruzdev, Rusya’nın ilk kez partner ülke olacağı İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Türk yetkililerle iki ülke arasındaki “hassas” ekonomik konuların ele alınarak çözülmesinin planlandığını belirtti.

Ovit Tüneli erken açılacak

ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye’nin kuzeyi ile güneyini birbirine bağlayacak koridorlardan Ovit Tüneli’ndeki çalışmaların hızlandırıldığını belirterek, “Tüneli, 2018’e kalmadan yıl sonunda hizmete açacağız” dedi.

Et ucuzlar ama besiciyi küstürmeyin

Ekonomi Bakanlığı’nın canlı hayvan ve kırmızı ette gümrük vergilerini indirmesi her kesimi farklı etkileyecek. Vatandaşın daha ucuza et yemesinin yolu açılacak ancak kalıcı çözüm için yerli üreticinin küstürülmemesi, yerli üretimin devamının sağlanması gerekiyor.