Hukuk Diyarbakır iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet Hukuk, Diyarbakır iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi kredi başvurusu için son gün!

KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu konusunda son güne girildi. Geçtiğimiz yıl sonu gerçekleştirilen ilk başvuru döneminde 200 bin civarı başvuru gerçekleşmiş ve bu imkandan sadece 15 bin civarı işletme sahibi faydalanmıştı. 2017 yılında açılan ikinci başvuru döneminde ise KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli krediden hemen hemen herkesin yararlanabileceği belirtildi. Peki, son tarihi 20 Şubat olan KOSGEB başvurusu nasıl yapılacak? İşte, 50 bin TL sıfır faizli kredi detayları

Türkiye Bankalar Birliği'nden "dolandırıcılık" uyarısı

Türkiye Bankalar Birliği, birlik adını kullanarak dolandırıcılık girişiminde bulunanlara karşı dikkatli olunması uyarısında bulundu.

İşsizlik yardımını uzatmak istiyor

Almanya’da Sosyal Demokrat Parti’nin (SPD) Başbakan adayı Martin Schulz, işsizlik parasının ödenme süresini uzatmak istiyor.

Romanya'ya giden acenteler ziyaret edildi

Türkiye'nin Bükreş Büyükelçimiz Koray Ertaş, Ticaret Müşaviri Mükerrem Aksoy ve TİAD Başkanı Murat Demiray, Bükreş Romexpo’da düzenlenen Romanya’nın en büyük turizm fuarı olan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katıldı.

19 günde ilk kampanyasını aştı

Emlak Konut GYO'nun 1 Şubat'ta başlattığı "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasında 2 milyar 180 milyon ciro elde edilirken, ciro bazında bir önceki kampanyadan daha başarılı olundu.