Kıdemli Grafik Ve Web Tasarımcısı iş ilanları (11 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 11 adet Kıdemli Grafik Ve Web Tasarımcısı iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Kamu sosyal tesisleri 2017 yılı ücretleri belli oldu

Kıdemli Grafik Ve Web Tasarımcısı İş ilanlarıKamu sosyal tesisleri 2017 yılı ücretleri belli oldu
2017 yılı kamu sosyal tesis ücretleri 2017/3 sayılı Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğin 21 Ocak 2017 tarihli ve 29955 sayılı resmi gazetede yayımlanması ile yürürlüğe girdi ve 2017 yılı ücretleri belirlendi. İşte 2017 yılı sosyal tesis ücretleri.

EGM, Polis Akademisi Başkanlığı ders saatleri sayısı ve görev alacaklarla ilgili yönetmelik değişti

Kıdemli Grafik Ve Web Tasarımcısı İş ilanlarıEGM, Polis Akademisi Başkanlığı ders saatleri sayısı ve görev alacaklarla ilgili yönetmelik değişti
Emniyet Genel Müdürlüğü, POMEM, PAEM, PMYO’lar ile tüm eğitim, kurs ve seminerlerde ücretle okutulan ders saatleri sayısı ve ders görevi alacakların nitelikleri ile ilgili yönetmelikte değişiklik yapıldı. Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

KPSS A ve B grubu kadroları nelerdir

Kıdemli Grafik Ve Web Tasarımcısı İş ilanlarıKPSS A ve B grubu kadroları nelerdir
Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) A ve B Grubu kadro nedir? A grubu kadrolar neler, B grubu kadrolar neler, kimler başvurabilir? 2017 KPSS A grubu sınavı ne zaman? ÖSYM'nin 2017 KPSS A grubu sınavına kimler başvurabilir?

Sahil Güvenlik Komutanlığı teşkilat, görev ve yetkileri yönetmeliği yayımlandı

Kıdemli Grafik Ve Web Tasarımcısı İş ilanlarıSahil Güvenlik Komutanlığı teşkilat, görev ve yetkileri yönetmeliği yayımlandı
Sahil Güvenlik Komutanlığı teşkilat, görev ve yetkileri yönetmeliği 21 Ocak 2017 tarihli ve 29955 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. 2017 yılı itibarı ile 12 Aralık 2017 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile belirlendi ve yürürlüğe girdi.

Jandarma teşkilat, görev ve yetkileri yönetmeliği yayımlandı

Kıdemli Grafik Ve Web Tasarımcısı İş ilanlarıJandarma teşkilat, görev ve yetkileri yönetmeliği yayımlandı
21 Ocak 2017 tarihli ve 29955 sayılı resmi gazetede Jandarma teşkilat, görev ve yetkileri yönetmeliği yayımlanarak yürürlüğe girdi. 12 Aralık 2016 tarihli Bakanlar Kurulu kararı yayımlanan yönetmeliğin tam metni için tıklayınız.