Konfeksiyon iş ilanları (399 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 399 adet Konfeksiyon iş ilanı bulundu. 40 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


ÇALIŞANA ELDEN ÜCRET VEREN PATRON YANDI

Konfeksiyon İş ilanları Türkiye ekonomisini milyarlarca liralık zarara uğratan kaçak işçilikle mücadelede yeni bir yol haritası hazırlandı. Son üç yılda kaçak işçi çalıştıran yaklaşık 200 bin işletmeye 1.2 milyar liralık ceza kesildi

ÇALIŞMA BAKANI: TYP KAPSAMINDA 40 BİN İŞÇİ ALINACAK

Konfeksiyon İş ilanları Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 40 bin kişinin işe alınacağını açıkladı.

HERKESE ZAM

Konfeksiyon İş ilanları Ocak’ta işçiden memura, emekliden yaşlıya, engelliden işsizlere kadar herkesin geliri artacak. Yeni ücretlerin bazıları belli oldu, bazılarının da ipuçları geldi

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI JÜLİDE SARIEROĞLU: TAŞERONLARA YENİ YILA KADAR CEVAP VERECEĞİZ

Konfeksiyon İş ilanları AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı'nın 4’üncü Olağan Kongresi'ne katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, taşeron işçilere yönelik çalışmaların sürdüğünü belirterek, konuyla ilgili çalışanlara yeni yıl girmeden cevap vereceklerini söyledi.  

GECE MESAİSİ 12 SAATE ÇIKTI

Konfeksiyon İş ilanları Turizm, özel güvenlik ve sağlık işkolunda 12 saate kadar çalışmanın önünü açan yasa Resmi Gazete'de yayımlandı. Turizm, özel güvenlik ve sağlık işkolunda 12 saate kadar çalışmanın önünü açan yasa Resmi Gazete'de yayımlandı. İşverenler talep edince, gece çalışması artık 12 saat olabilecek. Konuyu Vatan gazetesi yazarı Mert Nayır, bugünkü yazısında gündeme taşıdı. İşte o yazı: