Kuaför Kastamonu iş ilanları (2 adet)

  • 1
Toplam 2 adet Kuaför, Kastamonu iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Başbakan'dan son dakika KOSGEB açıklaması... KOSGEB kredi başvuru sonuçları belli oldu

Başbakan Binali Yıldırım KOSGEB faizsiz kredi başvurularıyla ilgili "KOSGEB aracılığı ile küçük ve orta ölçekli işletmelere gerekli şartları sağlamaları halinde kredi vereceğimizi duyurmuştuk. Bu bağlamda başvuran 460 bin 167 işletmeye bu krediyi verme kararı aldık. KOSGEB şartları sağlayan bu kadar işletmeye kredi verecek. Kredi verme işlemi bugün başlıyor" dedi. Öte yandan on binlerce adayın merakla beklediği KOSGEB faizsiz kredi sonuçları kurumun internet sitesi üzerinden erişime açıldı. İşte detaylı bilgiler

Dolar fiyatları 3.60 seviyesinde

Küresel piyasalar ve veri gündeminin takip edildiği dolar kurunda Trump'ın Kongre'de yapacağı konuşma bekleniyor. Trump'ın konuşmasının hayal kırıklığı yaratması halinde dolar üzerinde baskı oluşacağı düşünülüyor. Dolar fiyatları 3.60 seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

İkinci el otomobil alacaklar dikkat

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "(İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik Taslağı) Düzenleme hazır, referandumdan sonra yayımlayacağız. Düzenlemede şu an garanti kapsamı 10 bin kilometre" açıklamasında bulundu.

Hac yedek listesi ne zaman belli olacak?

Hac kuraları, 2017 yılında kutsal topraklara gitmeye hak kazanan 80 bin vatandaşın belirlenmesi ile sonuçlandı. 2 milyona yakın vatandaşın başvuruda bulunduğu kura sürecinde hak sahibi olamayanlar ise umutlarını yedek listeye bağladı. Peki, Hac kuraları yedek listesi ne zaman belirlenecek? İşte, Hac kuraları yedek listelerinin belirleneceği tarihler

Yapı sektörü referandum sonrasından umutlu

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Başkanı Tüzün: "Referandum sonucu belli olmamasına rağmen ekonomide negatif bir görüntü olmadığını düşünüyorum" açıklamasında bulundu.